Головреда «Эхо Москвы» Олексія Венедиктова звинуватили в сексуальних домаганнях

Головреда «Эхо Москвы» Олексія Венедиктова звинуватили в сексуальних домаганнях

30 Квітня 2020
2468
30 Квітня 2020
12:45

Головреда «Эхо Москвы» Олексія Венедиктова звинуватили в сексуальних домаганнях

2468
Головного редактора російської радіостанції «Эхо Москвы» Олексія Венедиктова звинуватили в сексуальних домаганнях.
Головреда «Эхо Москвы» Олексія Венедиктова звинуватили в сексуальних домаганнях
Головреда «Эхо Москвы» Олексія Венедиктова звинуватили в сексуальних домаганнях

Про це пише російська служба ВВС.

Про домагання з боку Олексія Венедиктова розповіли колишня прессекретарка опозиційного російського політика Олексія Навального Ганна Ведута та громадська діячка, яка говорила на умовах анонімності (ім'я відоме редакції ВВС). 

Ганна Ведута розповіла про інцидент, який стався на вечері в 2012 році. На ній були присутні ведучі радіостанції Тетяна Фельгенгауер та Оксана Чиж. Після вечері головред «Эхо Москвы запропонував відвезти їх по домівках. Ведучих радіостанції висадили раніше, тому в машині пані Ведута залишилася з Олексієм Венедиктовим та його водієм.

Колишня прессекретарка уточнила, що сиділа поруч з головредом «Эхо Москвы» на задньому сидінні і «в якийсь момент відчула, як він присунувся, обняв її й почав чіпати за коліна, піднімаючись вище». «Я втискалася в крісло, повзла, говорила: "Не треба"», – згадує вона.

Після того, як вони під’їхали до будинку, Олексій Венедиктов вирішив провести її. «Я відмовлялася, він наполегливо повторював, що так безпечніше. Перед дверима він запитав, чи є хтось вдома, і спробував поцілувати», – розповіла пані Ганна. Венедиктову вона відповіла, що «вдома мама».

Ганна Ведута пояснила, що не говорила про це раніше, бо соромилася і не хотіла зіпсувати стосунки Олексія Навального з «Эхо Москвы». Після цього інциденту, вона також намагалася «не зустрічатися з Венедиктовим наодинці ввечері, якщо інших варіантів не було – стежила, щоб на зустрічі був хтось ще».

Тетяна Фельгенгауер та Оксана Чиж сказали, що про цю поїздку не пам'ятають за давністю років. Натомість сам Венедиктов відкинув ці звинувачення, сказавши, що «не переходив жодних меж» та «не намагався потрапити додому» до пані Ведути.

Крім того, схожі звинувачення на адресу головреда «Эхо Москвы» виснула громадська активістка. Вона розповіла, що хотіла співпрацювати з радіостанцією. У 2017 році вона приїхала в Петербург, де головред «Эхо Москвы» запропонував їй зустрітися в ресторані. За її словами, там були й інші гості. «Ми сиділи за столом дуже щільно, мені нікуди було рипнутися, і Венедиктов спочатку став притримувати мене за плече, ніби випадково. Поклав руку на ногу, на коліно, потім рука поповзла вище, по внутрішній стороні стегна», – розповіла активістка.

Олексій Венедиктов категорично заперечує ці звинувачення. «Я про це нічого не знаю, нічого не пам'ятаю, нехай дівчата розповідають – це, напевно, приносить їм якийсь бенефіт», – сказав він.

Нагадаємо, колишньому лідеру Шотландської національної партії, нині ведучому на російському телеканалі RT Алексу Салмонду 23 січня 2019 оголосили звинувачення, його звинуватили в 14 випадках сексуального насилля та спробах згвалтування. Своєї провини він не визнав. Суд тоді відпустив його під заставу.

13 березня 2020 року в Единбурзі суд присяжних виправдав Алекса Салмонда, якого звинувачували в сексуальних домаганнях, у тому числі спробі зґвалтування.

Фото: ВВС

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2468
Читайте також
14.08.2019 12:00
Борис Бахтєєв
«Детектор медіа»
1 492
10.08.2019 19:24
Ольга Герасим'юк
для «Детектора медіа»
2 379
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду