17:40
Вівторок, 11 Червня 2019

У Росії припинили кримінальне провадження проти журналіста «Медузи» Голунова

Міністр внутрішніх справ Росії Володимир Колокольцев повідомив, що кримінальне провадження проти журналіста «Медузи» Івана Голунова припинили.
У Росії припинили кримінальне провадження проти журналіста «Медузи» Голунова
У Росії припинили кримінальне провадження проти журналіста «Медузи» Голунова

Про це 11 червня повідомляє «Радіо Свобода».

Зазначається, що рішення було прийнято в зв'язку «з недоведеністю провини журналіста». Іван Голунов буде звільнений з-під домашнього арешту 11 червня.

Як писав ДМ, журналіста Івана Голунова затримали у Москві 6 червня. Йому висунули звинувачення за ч. 4 ст. 228.1 і ч. 3 ст. 30 КК РФ (замах на збут наркотиків у великих розмірах). Покарання за такий злочин - від 10 до 20 років позбавлення волі.

Сторона обвинувачення заявляє, що Голунов у невстановлений час у невстановленому місці начебто купив у невстановленої особи кокаїн і мефедрон для подальшого перепродажу. Журналіст наполягає, що наркотики йому підкинули поліцейські. На суді він сказав, що пов'язує кримінальну справу зі своєю професійною діяльністю - зокрема з розслідуванням похоронного бізнесу - і що раніше отримував погрози. 

8 червня у Москві суд відправив кореспондента Івана Голунова під домашній арешт на два місяці. Захист журналіста Івана Голунова збирається подати скаргу до Європейського суду з прав людини на дії слідства після його затримання.

10 червня в Росії видання «Ведомости», «Комерсант» і РБК на знак підтримки журналіста-розслідувача «Медузи» Івана Голунова вперше вийдуть з однаковою обкладинкою.

Фото: Радіо Свобода 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
679
Переглядів
Реклама
загрузка...
Коментарі
Comment
18:45 / 11 Червня 2019
По поводу случая с этим журналистом в России поднялся сильный общественный резонанс. Видимо, это и сыграло роль, и в результате стало очевидно, что гражданское общество может победить систему, если большое количество людей одновременно приложит усилия. Полноценное и эффективное гражданское общество может быть построено только в случае, когда каждый (буквально каждый) гражданин, осознавая ответственность за будущее, как своё собственное, так и своей семьи, города, страны, приложит все усилия, чтобы такое общество построить.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop