«Голос України» вибачився за висловлювання свого власкора про Жана Беленюка

«Голос України» вибачився за висловлювання свого власкора про Жана Беленюка

10 Червня 2019
5067
10 Червня 2019
14:15

«Голос України» вибачився за висловлювання свого власкора про Жана Беленюка

5067
Редакція газети «Голос України» вибачилася за некоректні висловлювання свого власного кореспондента в Чернігівській області Василя Чепурного щодо кандидата в народні депутати Жана Беленюка та розглядає питання доцільності перебування журналіста на займаній посаді.
«Голос України» вибачився за висловлювання свого власкора про Жана Беленюка
«Голос України» вибачився за висловлювання свого власкора про Жана Беленюка

Своє вибачення та офіційну позицію редакція оприлюднила на сайті «Голосу України».

9 червня власкор «Голосу України» в Чернігівській області Василь Чепурний написав на своїй сторінці у Facebook пост про висування кандидатом у народні депутати спортсмена-афроукраїнця Жана Беленюка:

Цей пост викликав обурення в соцмережі через мову ворожнечі. Наразі допис відсутній у відкритому доступі.

10 червня «Голос України» оприлюднив на своєму сайті та на сторінці Facebook вибачення. Публікуємо його в повному обсязі:

«У зв’язку з розміщенням власним кореспондентом газети «Голос України» у Чернігівській області Василем Чепурним у своєму акаунті на Facebook приватної думки щодо певних подій та свого особистого ставлення до окремих людей, редакція газети «Голос України» заявляє таке.

Газета «Голос України», офіційне видання Верховної Ради України, ніколи не поділяла і не поділятиме позиції щодо упередженого ставлення до осіб, основаного на расовій, національній чи релігійній приналежності.

У своїй діяльності редакція газети завжди дотримується основних принципів журналістської етики, зокрема свободи слова та висловлювань, поваги до приватного життя людини, не розповсюдження інформації, що містить упередженість чи необґрунтовані звинувачення, неможливість поширення інформації, яка дискримінує будь-яку людину через її стать, мову, расу, релігію, національне, регіональне чи соціальне походження або політичні уподобання.

В. Чепурний, без зазначення місця роботи, оприлюднив на приватній сторінці у соціальній мережі Facebook бузувірську позицію щодо результатів виборів президента і майбутніх парламентських перегонів, яка не має нічого спільного з редакційною політикою «Голосу України».

Газета завжди стояла на засадах толерантності та взаємоповаги. За ініціативи редакції у Верховній Раді зареєстровано проект постанови, якою передбачено утворення як додатків до «Голосу України» видань національних меншин: польського, угорського, кримськотатарського, єврейського, вірменського, болгарського.

Водночас заявляємо, що редакція газети «Голос України» не здійснює контроль за приватним життям своїх працівників, не відповідає за їхні особисті висловлювання чи певну позицію щодо тих чи інших подій.

Незважаючи на це, з великою повагою просимо вибачення за некоректні висловлювання В. Чепурного в усіх, кого вони принизливо заторкнули.

Редакція розглядає питання доцільності перебування В. Чепурного на займаній посаді».

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5067
Читайте також
11.06.2019 15:00
Максим Буткевич
для «Детектора медіа»
2 508
Коментарі
0
Щоб додавати коментарі потрібно Авторизуватись.
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду