14:35
Понеділок, 12 Листопада 2018

Журналістка Анастасія Магазова отримала стипендію від «Радіо Свобода»

У конкурсі на стипендіальну програму проекту «Радіо Свобода» Regional Reporting Fellowship перемогла журналістка Анастасія Магазова. Наступні 8 місяців вона працюватиме в київському бюро «Радіо Свобода»
Журналістка Анастасія Магазова отримала стипендію від «Радіо Свобода»
Журналістка Анастасія Магазова отримала стипендію від «Радіо Свобода»

Про це повідомляє сайт «Радіо Свобода».

Анастасія Магазова протягом останніх чотирьох років працювала спеціальним кореспондентом в Україні для ряду німецьких ЗМІ, серед яких Deutsche Welle та Die Tageszeitung (taz).

До цього журналістка навчалася у Школах журналістики у Мюнхені та Ляйпцигу, пройшла стажування у кількох виданнях ФРН та має понад сотню публікацій у німецькій пресі. До сфери професійних інтересів Анастасії належать суспільно-політичні теми та німецько-українські відносини. Вона висвітлює бойові дії на Донбасі та наслідки анексії Криму. Також Анастасія Магазова є співавтором проекту Unrecognized Stories про життя цивільного населення на невизнаних територіях пострадянського простору.

Стипендія дає переможцеві можливість створювати текстові і мультимедійні матеріали, поглибити журналістські знання і ознайомитися з принципами функціонування незалежних ЗМІ. Стипендія також передбачає стажування у штаб-квартирі «Радіо Свобода» у Празі.

Конкурс на стипендію Regional Reporting Fellowship оголошується п’ятий рік поспіль. Нагадаємо, минулого року стипендію отримала журналістка Наталія Патрікєєва.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
261
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop