15:02
Понеділок, 6 Листопада 2017

У конкурсі на стипендію «Радіо Свобода» перемогла журналістка з Черкащини Наталія Патрікєєва

Стипендія дає переможцеві можливість розробляти текстові і мультимедійні матеріали, допоможе поглибити журналістські знання, розвинути навички і познайомитися з принципами функціонування незалежних ЗМІ. Передбачено також стажування у штаб-квартирі «Радіо Свобода» у Празі.
У конкурсі на стипендію «Радіо Свобода» перемогла журналістка з Черкащини Наталія Патрікєєва
У конкурсі на стипендію «Радіо Свобода» перемогла журналістка з Черкащини Наталія Патрікєєва

У конкурсі на стипендіальну програму «Радіо Свобода» Regional Reporting Fellowship перемогла журналістка з Черкаської області Наталія Патрікєєва.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» .

За умовами стипендії, переможниця наступні вісім місяців працюватиме у київському бюро «Радіо Свобода».

Останній рік Наталія жила у Києві і працювала на сайті «Доступ до правди», що спеціалізується на висвітленні доступу до публічної інформації в Україні.

До цього вона створювала власну програму радіорепортажів на онлайн-радіостанції Urban Space Radio у Львові, паралельно співпрацюючи із загальнонаціональними виданнями як журналіст-фрілансер.

Конкурс на стипендію Regional Reporting Fellowship program оголошується четвертий рік поспіль. Ця ініціатива Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода спрямована на підтримку незалежних ЗМІ в Україні, Вірменії, Білорусі й Молдові.

Першим стипендіатом став одеський журналіст Михайло Штекель, наступного року у конкурсі перемогла журналістка з Одещини Ольга Комарова. Минулорічною переможницею була Вікторія Жуган.

Фото: «Радіо Свобода»

Нагадаємо, у березні сайт «Доступ до правди» повідомляв про запуск серії публікацій про розпорядників публічної інформації «Хто відповідає на наші запити?». Керівником проекту була журналістка сайту Наталія Патрікєєва.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
234
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop