12:58
Понеділок, 9 Липня 2018

У Кропивницькому журналіста Дмитра Семенюка не пустили на засідання міського голови

Кропивницького журналіста Дмитра Семенюка, що співпрацює з місцевими виданнями «Перша міська газета» та «Кропивницький.UA», не пустили на засідання ранкової апаратної наради міського голови. Журналіст викликав поліцію
У Кропивницькому журналіста Дмитра Семенюка не пустили на засідання міського голови
У Кропивницькому журналіста Дмитра Семенюка не пустили на засідання міського голови

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

Зазначено, що працівники муніципальної дружини та Управління поліції охорони в Кіровоградській області блокували вхід до зали, мотивуючи свою поведінку запізненням журналіста на початок засідання. На зауваження щодо перешкоджання здійсненню професійної журналістської діяльності охоронці та полісмен не відреагували.

«Я намагався відкрити двері, однак мене відштовхувати не даючи ввійти. Зрозумівши, що до зали без конфлікту не потраплю, я повідомив, що планую викликати поліцію, та пішов у напрямку виходу. Раптом мене наздогнав полісмен-ДСОшник, придавив до стінки, намагався заламати руку та почав кричати, що я його образив лайливим словом. Викрутившись, я одразу викликав поліцію, аби задокументувати факт перешкоджання», – розказав журналіст.

Як повідомляє ІМІ, журналіст написав заяву до поліції.

«Написав заяву про злочин. Вважаю, що охоронці та особливо ДСО-шник грубо порушили мої права. На досудове врегулювання конфлікту, принаймні зараз, погоджуватись не планую», – резюмував він.

Нагадаємо, з початку 2018 року року ІМІ зафіксував в Україні 126 випадків порушень свободи слова. Найбільшу кількість порушень екперти зафіксували в категорії «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» – 56.

Читайте також

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
577
Переглядів
Коментарі
СвітланаБарвінок
13:28 / 09 Липня 2018
А ото спізнюватись нічого. Дістала Дімка - приходить пізніше всіх, а потім кукарекає
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop