19:00
Середа, 20 Червня 2018

Комітет свободи слова відправив на доопрацювання проект про посилення вимог до реклами

Члени Комітету вважають, що проект щодо посилення законодавчих вимог до реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробив потрібно доопрацювати.
Комітет свободи слова відправив на доопрацювання проект про посилення вимог до реклами

Таке рішення підтримали одноголосно на засіданні Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, що відбулося 20 червня 2018 року.

Нагадаємо, проект закону №8215 про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо посилення законодавчих вимог до реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів) був внесений народним депутатом Юрієм Тимошенком.

У проекті зазначається, що реклама алкоголю і тютюну «не може формувати думку, що паління або вживання алкоголю є важливим фактором досягнення  успіху в спортивній, соціальній, сексуальній або інших сферах життя, сприяє кращій самореалізації, прояву фізичних чи особистісних якостей, зникненню комплексів»; та ін.

Доповідач з цього питання секретар Комітету Олена Кондратюк зауважила, що за кордоном національні виробники в рекламі своїх товарів навпаки використовують зображення історичних осіб, військових формувань, етносів, історичних подій та символів, з якими асоціюється їх країна.

«А нам пропонують це заборонити. Я хотіла запропонувати відхилити цей проект, але на прохання громадських організацій пропоную його доопрацювати», – сказала вона.

Водночас члени Комітету одноголосно підтримали законопроект №8358 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну "особа з інвалідністю" та похідних від нього», внесений народними депутатами Олександром Третьяковим та Максимом Бурбаком.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
589
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop