19:03
Вівторок, 20 Березня 2018

Інформаторка вбитої на Мальті журналістки Дафне Каруани Галіції здалася грецькій поліції

За інформацією джерел, Єфімова прийшла до поліції добровільно. Зазначається, що нещодавно вона приїжджала до Афін, щоб проголосувати на виборах президента РФ. Грецька поліція підтвердила затримання росіянки.
Інформаторка вбитої на Мальті журналістки Дафне Каруани Галіції здалася грецькій поліції
Інформаторка вбитої на Мальті журналістки Дафне Каруани Галіції здалася грецькій поліції

Колишня працівниця банку Pilatus Марія Єфімова, яка була інформатором вбитої на Мальті журналістки Дафне Каруани Галіції, здалася грецькій поліції і була заарештована на вимогу уряду Мальти.

Про це повідомляє The Times of Malta, передає «Укрінформ».

«Російська інформаторка, яка минулого року втекла з Мальти, побоюючись за своє життя, здалася грецькій поліції», - йдеться у повідомленні.

За інформацією джерел, Єфімова прийшла до поліції добровільно. Зазначається, що нещодавно вона приїжджала до Афін, щоб проголосувати на виборах президента РФ.

Грецька поліція підтвердила затримання росіянки.

Свого часу Єфімова повідомила про те, що панамська компанія Egrant належала дружині прем'єр-міністра Мальти Джозефа Муската - Мішель Мускат. Після цього журналістка Дафне Каруана Галіція опублікувала передані Єфімовою рахунки, в яких містилися деталі про те, що Egrant отримала $1 мільйон від правлячої родини Азербайджану.

Нагадаємо, 53-річна журналістка-розслідувачка та блогерка Дафна Каруана Галіція загинула 16 жовтня 2017 року. Її автомобіль вибухнув незабаром після того, як вона виїхала з дому поблизу міста Біднія. Пані Каруана Галіція була відома своїми розслідуваннями корупції прем'єр-міністра Мальти Джозефа Муската та інших представників влади на основі «Панамського архіву».

Підозрюваних у справі Альфреда та Джорджа Діджіоргіо й Вінса Муската арештували 4 грудня разом з сімома іншими особами, яких потім звільнили під заставу, але які продовжуть фігурувати в справі. 

Дату судового розгляду в справі наразі не встановлено. Троє чоловіків не визнають себе винними.

Європейський парламент схвалив резолюцію, що закликає Єврокомісію ініціювати незалежне міжнародне розслідування вбивства мальтійської журналістки Дафни Каруани Галіції. А також назвав залу для співробітників ЗМІ у своїй будівлі на честь вбитої на Мальті журналістки-розслідувачки.
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
321
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop