09:25
Вівторок, 20 Березня 2018

У Криму в справі журналіста Назімова й депутата Степанченка допитали двох свідків звинувачення

19 березня підконтрольний Кремлю Алуштинський міськсуд допитав двох свідків звинувачення у справі підозрюваних у вимаганні депутата міськради Павла Степанченко і журналіста, редактора місцевого видання «Твоя газета» Олексія Назімова
У Криму в справі журналіста Назімова й депутата Степанченка допитали двох свідків звинувачення
У Криму в справі журналіста Назімова й депутата Степанченка допитали двох свідків звинувачення

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

«Одна зі свідків замовляла рекламу Олексію Назімову. По суті так званого вимагання вона нічого не знає і охарактеризувала його з хорошого боку. Другий свідок була представником громадськості, яка прийшла свого часу до ФСБ, і її запросили бути присутньою під час процесуальних дій. Тоді на провокатора, а за версією слідства – на потерпілого, вішали техніку й фіксували розмови. Вона пояснила, що подробиць не пам'ятає. Але сказала, що техніку вішали на двох чоловік, хоча в матеріалах справи фігурує один», – розповів виданню адвокат Олексій Ладін.

За його словами, наступне засідання відбудеться 21 березня о 10:00 за місцевим часом.

Читайте також

Як повідомляв «Детектор медіа», Олексія Назімова та алуштинського депутата Павла Степанченка затримали 4 жовтня 2016 року під час передачі грошей, які нібито повинні були служити підкупом за нерозголошення інформації. Стосовно затриманих порушили кримінальну справу. Назімова раніше звинувачували за частиною 7 статті 204 Кримінального кодексу Росії (комерційний підкуп, пов'язаний із предметом вимагання предмета підкупу), а Степанченка – за частиною 2 статті 204.1 (посередництво в комерційному підкупі, вчинене групою осіб за попередньою змовою), справу перекваліфікували під статтю 163 Кримінального кодексу Росії про вимагання.

31 березня стало відомо, що журналіст оголосив голодування на знак протесту. На початку квітня за наполяганням громадськості та рекомендаціями адвокатів редактор алуштинського видання «Твоя газета» Олексій Назімов і депутат місцевої міської ради Павло Степанченко, яких тримають у СІЗО, припинили голодування.

На початку червня підконтрольний Кремлю Алуштинський міський суд подовжив на півроку термін утримання під вартою Олексію Назимову і алуштинському депутату Павлу Степанченку.

У липні Назімов заявив про знущання у Сімферопольському СІЗО, де його наразі утримують.

20 жовтня відбувся перший розгляд по суті справи Степанченка і Назімова, суддя відмовила в клопотаннях з боку обвинувачених.

20 листопада у суді допитали секретаря алуштинського відділення «Единой России» Галину Коноваленко.

10 січня підконтрольний Кремлю Алуштинський міський суд допитав потерпілого у справі підозрюваних у вимаганні депутата міськради Павла Степанченка і журналіста, редактора місцевого видання «Твоя газета» Олексія Назімова – бізнесмена Михайла Красненкова

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
194
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop