10:55
Вівторок, 21 Листопада 2017

У справі алуштинського журналіста Назімова та депутата Степанченка допитали секретаря з «Единой России»

20 листопада секретаря алуштинського відділення «Единой России» Галину Коноваленко допитали у справі алуштинського депутата Павла Степанченка й головного редактора видання «Твоя Газета» Олексія Назімова
У справі алуштинського журналіста Назімова та депутата Степанченка допитали секретаря з «Единой России»
У справі алуштинського журналіста Назімова та депутата Степанченка допитали секретаря з «Единой России»

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«На початку допиту, вона чомусь висловлювала своє ставлення до Назімова і Степанченка. Багато розповідала про свої заслуги, поки суд не визнав, що це не стосується справи», – описав допит пані Коноваленко адвокат Олексій Ладін.

Як зазначає «Радіо Свобода», у матеріалах справи є обґрунтування діяльності ФСБ, співробітники якої стверджували, що Олексій Назімов своїми публікаціями може «дестабілізувати соціально-політичну обстановку в Алушті аж до зриву виборів 2016 року».

«Я запитав її, чому вона звернулася до ФСБ, хоча повинна була звернутися в поліцію. Вона відповіла: «Я вважала, що тільки ФСБ робитиме якісь дії щодо звернення», – сказав пан Ладін.

Зазначено, що під час засідання суду пані Коноваленко визнала, що журналіст Назімов не міг заподіяти значної шкоди партії «Единая Россия», яка виступає у справі потерпілою.

«Тобто підстав для ФСБ проводити оперативні дії не було», – резюмував адвокат.

Також, як повідомляє «Радіо Свобода», пані Коваленко звинуватила пана Назімова в написанні «брехливих статей, які носять збочений характер». При цьому, вона не змогла назвати ні одну з них.

Підсудні також заявили кілька клопотань про видачу протоколів і проведення аудіозаписів засідань.

Наступне засідання у справі Павла Степанченка і Олексія Назімова відбудеться 21 листопада.

Олексія Назімова й Павла Степанченка затримали 4 жовтня 2016 року за підозрою в комерційному підкупі й посередництві. За версією слідства, Олексій Назімов вимагав гроші в представника Алуштинської організації «Единой России» за нерозголошення відомостей, що ганьблять членів цієї партії. Проти затриманих порушили кримінальну справу.

 

Читайте також

Нагадаємо, Олексія Назімова та алуштинського депутата Павла Степанченка затримали 4 жовтня 2016 року під час передачі грошей, які нібито повинні були служити підкупом за нерозголошення інформації. Стосовно затриманих порушили кримінальну справу. Назімова раніше звинувачували за частиною 7 статті 204 Кримінального кодексу Росії (комерційний підкуп, пов'язаний із предметом вимагання предмета підкупу), а Степанченка – за частиною 2 статті 204.1 (посередництво в комерційному підкупі, вчинене групою осіб за попередньою змовою), справу перекваліфікували під статтю 163 Кримінального кодексу Росії про вимагання.

31 березня стало відомо, що журналіст оголосив голодування на знак протесту. На початку квітня за наполяганням громадськості та рекомендаціями адвокатів редактор алуштинського видання «Твоя газета» Олексій Назімов і депутат місцевої міської ради Павло Степанченко, яких тримають у СІЗО, припинили голодування.

На початку червня підконтрольний Кремлю Алуштинський міський суд подовжив на півроку термін утримання під вартою Олексію Назимову і алуштинському депутату Павлу Степанченку.

23 травня підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу адвоката редактора алуштинського видання «Твоя Газета» Олексія Назімова на продовження йому терміну утримання під вартою.

У липні Назімов заявив про знузання у Сімферопольському СІЗО, де його наразі утримують.

4 веренся захист алуштинського журналіста Назімова просив суд повернути справу прокурору.

20 жовтня відбулося перше розгляд по суті справи Степанченка і Назімова, суддя відмовила в клопотаннях з боку обвинувачених.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
259
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop