10:00
Субота, 21 Жовтня 2017

У Криму суд відмовив у клопотаннях журналісту Назімову та депутату Степанченку

На засіданні підконтрольного Кремлю Алуштинського суду, де 20 жовтня відбулося перше розгляд по суті справи депутата Павла Степанченка і журналіста, редактора місцевого видання «Твоя газета» Олексія Назімова, суддя відмовила в клопотаннях з боку обвинувачених.
У Криму суд відмовив у клопотаннях журналісту Назімову та депутату Степанченку
У Криму суд відмовив у клопотаннях журналісту Назімову та депутату Степанченку

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Зокрема суд відмовив у клопотанні Назімову про ведення офіційного аудіозапису засідання, а також у клопотанні Степанченка про витребування деталізації телефонних розмов, яка могла б довести факт провокації вимагання.

Крім того, як повідомляє видання,мсуд відмовив адвокату пана Назімова в тому, щоб до справи було допущено громадського захисника. Крім цього, на засіданні суду депутат Степанченко зробив заяву про ненадання медичної допомоги в Алуштинському ізоляторі тимчасового утримання.

Подальший розгляд справи відкладено у зв'язку з неявкою потерпілого до 8 листопада.

Читайте також

Нагадаємо, Олексія Назімова та алуштинського депутата Павла Степанченка затримали 4 жовтня 2016 року під час передачі грошей, які нібито повинні були служити підкупом за нерозголошення інформації. Стосовно затриманих порушили кримінальну справу. Назімова раніше звинувачували за частиною 7 статті 204 Кримінального кодексу Росії (комерційний підкуп, пов'язаний із предметом вимагання предмета підкупу), а Степанченка – за частиною 2 статті 204.1 (посередництво в комерційному підкупі, вчинене групою осіб за попередньою змовою), справу перекваліфікували під статтю 163 Кримінального кодексу Росії про вимагання.

31 березня стало відомо, що журналіст оголосив голодування на знак протесту. На початку квітня за наполяганням громадськості та рекомендаціями адвокатів редактор алуштинського видання «Твоя газета» Олексій Назімов і депутат місцевої міської ради Павло Степанченко, яких тримають у СІЗО, припинили голодування.

На початку червня підконтрольний Кремлю Алуштинський міський суд подовжив на півроку термін утримання під вартою Олексію Назимову і алуштинському депутату Павлу Степанченку.

23 травня підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу адвоката редактора алуштинського видання «Твоя Газета» Олексія Назімова на продовження йому терміну утримання під вартою.

У липні Назімов заявив про знузання у Сімферопольському СІЗО, де його наразі утримують.

4 веренся захист алуштинського журналіста Назімова просив суд повернути справу прокурору.

Фото: «Крим.Реалії»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
384
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop