NewsOne змінив склад редакційної ради

NewsOne змінив склад редакційної ради

30 Листопада 2017
2498
30 Листопада 2017
17:28

NewsOne змінив склад редакційної ради

2498
Телеканал NewsOne змінив склад редакційної ради. Відповідні зміни до ліцензій юридичної особи каналу – ТОВ «Новини 24 години» – внесла 30 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.
NewsOne змінив склад редакційної ради
NewsOne змінив склад редакційної ради

Зі складу редакційної ради вибули Євгенія Захарова (колишня креативна продюсерка, яка нині є генеральним директором Прямого каналу), Світлана Глуховська та Олександр Татохін. Їх замінили виконавчий продюсер Василь Голованов, Роксолана Завінська та Євгеній Муджирі. Членом редакційної ради залишився Антон Аверянов.

Цікаво, що протягом 2017 року склад редакційної ради NewsOne змінювався двічі: навесні та влітку, і канал двічі подавав заяви про зміну, але в результаті Нацрада розглянула другу (літню) заяву каналу. У проміжному складі членом редакційної ради NewsOne була також Наталія Швець.

Нагадаємо, 25 липня попередній генеральний продюсер NewsOne Дмитро Носиков залишив канал. Він не коментував причини та обставини звільнення, але зауважив, що це було його особисте рішення. За його даними, з того часу фактично обов’язки генерального продюсера NewsOne виконував виконавчий продюсер мовника Василь Голованов.

Згодом «Детектору медіа» стало відомо, що Юлія Литвиненко може стати генеральною продюсеркою телеканалу NewsOne. Ця інформація наразі не підтвердилася.

У жовтні інформаційним продюсером каналу став Тигран Мартиросян.

У листопаді телеканал NewsOne запустив ток-шоу «Український формат», ведучими якого стали Василь Голованов і Тигран Мартиросян, а також як ведуча була заявлена Юлія Литвиненко. Консультантом цього шоу виступає політтехнолог Володимир Грановський.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2498
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду