16:49
Середа, 8 Листопада 2017

Журналісти програми «Схеми» не вважають конфлікт із начальником УДО Валерієм Гелетеєм вичерпаним

За словами адвокатів, які представляють журналістів програми, справу мають передають до обласної прокуратури.
Журналісти програми «Схеми» не вважають конфлікт із начальником УДО Валерієм Гелетеєм вичерпаним
Журналісти програми «Схеми» не вважають конфлікт із начальником УДО Валерієм Гелетеєм вичерпаним

Про це повідомили «Детектору медіа» в редакції програми «Схеми».

«Ми чекаємо на наступні кроки офіційного розслідування, яке проводить Нацполіція, - йдеться в повідомленні. - За словами адвокатів, які представляють журналістів програми, справу мають передають до обласної прокуратури. За два місяці після інциденту зі співробітниками УДО в рамках розслідування був проведений один допит журналіста Михайла Ткача та оператора Бориса Троценка».

Як писав «Детектор медіа», 16 вересня журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач повідомив, що в Конча-Заспі (Київська область) на знімальну групу програми «Схеми:корупція в деталях» напали співробітники Управління державної охорони (УДО). Інцидент відбувся біля одного з ресторанів, де в цей час перебував президент Петро Порошенко та інші високопосадовці.

Управління державної охорони розпочало за цим фактом службове розслідування

Начальник Управління державної охорони (УДО) Валерій Гелетей телефонував до журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача і вибачався за інцидент, який стався за участю співробітників УДО в ніч на 16 вересня біля одного з ресторанних комплексів під Києвом.

20 вересня обставини і наслідки інциденту між знімальною групою програми «Схеми: корупція в деталях» та співробітниками УДО розглянув на своєму засіданні Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова і інформаційної політики. Присутній на засіданні начальник УДО Валерій Гелетей нагадав, що вибачився перед Ткачем, і просив не сприймати це як слабку позицію. За його словами, в УДО провели службове розслідування і з’ясували деталі інциденту.

Днями в програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей заявив, що вважає інцидент вичерпаним.

«УДО провело службове розслідування, за результатами якого покарані два військовослужбовці і керівник, який повністю забезпечував заходи безпеки. За що я покарав цих людей? За порушення інструкції УДО, статуту ЗС, за те, що вони піддалися на провокації журналістів… Багатьом журналістам хочеться швидкого впізнання і визнання, авторитету… Це легкий шлях, будь-який журналіст, це я переконливо вам скажу, завтра чи зараз зайде на якийсь об’єкт охорони, або буде в якийсь лісопосадці, де буде президент, голова ВР, - його обов’язково затримають. Якщо людина зробить сюжет, що її затримали і побили, це буде зірка ютюбу, а якщо ще є можливість показати по телеканалу – визнають, що свобода слова відсутня, що є насильство над журналістами, завтра цю людину запросять на конференції, в Європі говоритимуть…» - сказав Валерій Гелетей.  

«Редакція програми «Схеми», до якої «Детектор медіа» звернувся за коментарем щодо заяви пана Гелетея, відповіла, що «не вважає за потрібне коментувати неетичні висловлювання керівника УДО, не гідні державного службовця».  

Нагадаємо, 30 вересня керівник Управління державної охорони (УДО) Валерій Гелетей звинуватив журналістів програми «Схеми: корупція у деталях» у наклепі і заявив, що розслідування про використання ним державних охоронців для виконання приватних доручень, будується на домислах і викривленій інформації.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
656
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop