12:40
Середа, 2 Серпня 2017

В ОРЛО на 14 років ув’язнили луганського блогера Едуарда Неделяєва

28 липня так званим «військовим судом «ЛНР» блогеру Едуарду Неделяєву ( Edward Ned) винесено вирок – 14 років позбавлення волі
В ОРЛО на 14 років ув’язнили луганського блогера Едуарда Неделяєва
В ОРЛО на 14 років ув’язнили луганського блогера Едуарда Неделяєва

Про це повідомляє сайт Рeople.in.ua з посиланням на власні джерела.

З вироку: «Неделяєв, користуючись соціальними мережами і мессенджерами, поширював в мережі Інтернет негативну інформацію про жителів ЛНР, що принижує честь і гідність громадян, намагався розпалити ненависть і ворожнечу по відношенню до російської нації. Крім того, він передавав представникам іноземної розвідки дані, які можуть завдати шкоди нашій державі, з метою підірвати основи нашої національної безпеки.

Вирок підтриманий представниками Генеральної прокуратури ЛНР, сторона звинувачення з вироком згодна, підстав для апеляційного оскарження Генеральною прокуратурою не вбачається».

Нагадаємо, 21 листопада 2016 року в Луганську зник блогер Едуард Нєдєляєв (Edward Ned). Пізніше стало відомо, що його затримали бойовики так званого «Міністерства державної безпеки ЛНР». Блогер писав про життя міста та ІТ. Згодом російський телеканал оприлюднив відео затримання блогера.

На фото - Едуард Неделяєв

Фото: Рeople.in.ua

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
937
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop