16:02
Вівторок, 10 Січня 2017

Олексій Бобровніков залишив Україну через погрози

Журналіст, колишній кореспондент програми «ТСН. Тиждень» каналу «1+1» Олексій Бобровніков заявив, що виїхав з України через погрози, пов’язані з його журналістським розслідуванням.
Олексій Бобровніков залишив Україну через погрози
Олексій Бобровніков залишив Україну через погрози

Про це пан Бобровніков повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Журналіст повідомив, що виїхав з України місяць тому. За його словами, до такого рішення його спонукали погрози, які він отримував через свою журналістську діяльність. Олексій Бобровніков працював над циклом журналістських розслідувань, присвячених контрабанді та нелегальній і напівлегальній торгівлі в так званій «сірій зоні» Донбасу та Луганщини. У тому числі розслідував обставини вбивства волонтера Андрія «Ендрю» Галущенка та загибелі кількох інших осіб.

«З перших днів розслідування, присвяченого “сірій зоні”, а точніше, за два дні до вбивства Андрія Галущенка, мені почали надходити погрози фізичної розправи. Вони приходили як у дружній формі з лясканням по плечу, так і у формі погроз зі зброєю в руках», - повідомив пан Бобровніков. За його словами, він продовжив отримувати погрози навіть після того, як припинив активну роботу в «сірій зоні».

Над темою контрабанди в «сірій зоні» Олексій Бобровніков працював із середини серпня 2015 року. За цикл репортажів «Сіра зона» журналіст переміг у конкурсі «Честь професії – 2016» у номінації «Найкраще представлення складної теми».

9 червня 2016 року Олексій Бобровніков звільнився з «1+1». За даними «Детектора медіа», причиною звільнення стали розбіжності журналіста з керівництвом каналу відносно нагородження медаллю «За довіру» українських військовослужбовців, яке провели з власної ініціативи воєнкори різних каналів. Зокрема, медаллю був нагороджений один з військових, який фігурував у сюжетах пана Бобровнікова, присвячених загибелі Андрія Галущенка.

Олексій Бобровніков не повідомляє, до якої країни він виїхав і як надовго. «Детектор медіа» звернувся до журналіста по коментар і очікує на відповідь.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1846
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
5.9% (1)
 
Ні, не подобається!
17.6% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
76.5% (13)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 17
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop