13:23
Субота, 12 Листопада 2016

2 грудня відбудуться загальні збори ВГО «Комісія з журналістської етики»

Всеукраїнська громадська організація «Комісія з журналістської етики» (КЖЕ) проведе загальні збори 2 грудня 2016 року.
2 грудня відбудуться загальні збори ВГО «Комісія з журналістської етики»
2 грудня відбудуться загальні збори ВГО «Комісія з журналістської етики»

Про це повідомив голова ВГО КЖЕ Володимир Мостовий 11 листопада на черговому засіданні Комісії з журналістської етики, більшість членів якої підтримали рішення про проведення загальних зборів.

Володимир Мостовий зазначив, що на загальних зборах необхідно внести зміни до статуту організації відповідно до останніх змін до законодавства (щодо статусу неприбутковості), а також оновити склад ВГО КЖЕ.

Нагадаємо, члени Комісії з журналістської етики на черговому засіданні 12 жовтня 2016 року висловили недовіру члену КЖЕ (члену правління ВГО «КЖЕ») Тетяні Котюжинській у зв’язку з грубими порушеннями Статуту ВГО КЖЕ, проведенням з’їзду КЖЕ без відповідного рішення Комісії, а також неетичну поведінку у відношенні до членів ВГО КЖЕ, поширення недостовірної інформації про членів Комісії.

Нагадаємо, після висунених претензій до КЖЕ у неналежному виконанні гранту Ради Європи, члени КЖЕ 29 червня 2016 року створили комісію з перевірки виконання цього гранту та антикризову робочу групу.

Раніше КЖЕ на своєму засіданні підтвердила повноваження членів Комісії, обраних на з’їзді підписантів 24 квітня 2015 року, і визнала не легітимність проведеного Тетяною Котюжинською з’їзду 22 квітня 2016 року.

Нагадаємо, Володимир Мостовий, один із засновників Комісії з журналістської етики, багаторічний її голова, поставив під сумнів легітимність останнього з’їзду (загальних зборів) КЖЕ, який відбувся 22 квітня 2016 року в рамках Міжнародної конференції ОБСЄ «Журналістика в умовах конфлікту: досвід для зниження напруги у суспільстві».

Деякі члени КЖЕ публічно заявили, що не знали про проведення з’їзду, на якому було переобрано склад комісії, внесені зміни до статуту тощо. З того моменту діяльність комісії на кілька місяців була заблокована.

На фото - Володимир Мостовий

Фото: ms.detector.media

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
660
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду