Вільний журналіст
19:43
Четвер, 2 Листопада 2017

Навіщо на конференцію про вільні медіа запрошують російських пропагандистів?

Навіщо на конференцію про вільні медіа запрошують російських пропагандистів?

Зараз відбувається конференція ОБСЄ у Відні «Роль вільних медіа в практичному підході до безпеки». Щойно виступав заступник генерального директора Всеросійського державного телебачення і радіо (прізвища за правилами з робочої наради називати не можу). Тема панелі «Вільні медіа базис для європейської безпеки». Він розкритикував фейкові новини в США і розповів, що телеканал Раша Тудей критикують за те, що він викриває фейкові новини. А також розказував, що іноземні ЗМІ розповідажть про все в Росії так, наче за всім стоїть Путін. за те, що він викриває фейкові новини. А також розказував, що іноземні ЗМІ розповідажть про все в Росії так, наче за всім стоїть Путін. 

Я виступив і запитав, як він ставиться до того, що російське телебачення поширює новини про розіп'ятого хлопчика, про те, що українці знищують снігурів через те, що вони схожі на кольори російського прапора, про двох рабів для українських військових з полонених ворогів, про те, що вони створили імідж Правому сектору, який був під час Майдану загоном із ста осіб, імідж непереможної армії ледь не з авіацією і з флотом. Як він ставиться до того, що Путін брехав, що під час анексії Криму там не було російських військових. А після успішної анексії він визнав, що там були російські військові. Він зараз каже, що на Донбасі нема російської армії, але, наприклад, у серпні 2014 року російська армія відкрито перейшла кордон і запобігла визволенню Донецька.

Модератор вступив у розмову і сказав, що ми проводимо дискусію для конструктиву, а не для конфронтації.

Потім взяв слово представник державного російського ТБ і почав говорити, що серйозні російські ЗМІ не поширюють нічого подібного з того, що я сказав. Він заявив. що я захищаю українські медіа, (хоча я про них жодного слова не сказав) але він поважає мою точку зору.

На мій погляд, запрошувати доповідачем представника російського телебачення, яке створило цілу систему пропаганди, яка розхитує систему стабільності у Європі - це не просто погана ідея. це дуууже погана ідея.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
339
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop