ПРОЕКТИ
18:34
Четвер, 6 Липня 2017

Андрій Карпій виокремив телеканал «Pro все» від радіо «Перець ФМ» на іншу юридичну особу

У супутникового телеканалу «Pro все» змінилася юридична особа і структура власності. Відповідні зміни до ліцензії каналу внесла 6 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.
Андрій Карпій виокремив телеканал «Pro все» від радіо «Перець ФМ» на іншу юридичну особу
Андрій Карпій виокремив телеканал «Pro все» від радіо «Перець ФМ» на іншу юридичну особу

Раніше супутникова ліцензія телеканалу була записана на одну юридичну особу – ТОВ «ТРК “Клас”», яка належала Андрію Карпію (5,5%) та його компанії ТОВ «І українська радіо група» (94,5%).

Відтепер супутникова ліцензія телеканалу записана на нову юридичну особу – ТОВ «ТРК “Про все”». Ця компанія зареєстрована 25 квітня 2017 року, її керівником є Андрій Карпій, власниками – Андрій Карпій (29,55%) і ТОВ «І українська радіо група» (70,45%).

У ТОВ «ТРК “Клас”» залишилася ще одна ліцензія – на загальнонаціональну ФМ-мережу «Стильне радіо “Перець FM”».

На ремарку голови Нацради, що Андрій Карпій позбувається «Перець ФМ», пан Карпій сказав, що просто наводить порядок у своїх активах.

Ліцензією з позивним «Перець ФМ» володіє ще одна компанія Андрія Карпія – ТОВ «Комунікаційне агентство “Сума технологій”» (у минулому мовило як радіо «Блік»).

Нещодавно інша мережа частот, яка мовили з позивним «Перець ФМ», – ТРК «Онікс»  – була продана холдингом «Вести Украина» представникам радіогрупи «ТАВР медіа», яка запускає на цих частотах радіо Relax замість «Перець ФМ». У минулому ТРК «Онікс» теж належала Андрію Карпію, але у 2014 році він її продав холдингу «Вести Украина» для розширення мережі «Радио Вести».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
455
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop