ПРОЕКТИ
19:40
Четвер, 6 Жовтня 2016

Тимошенко закликала «припинити терор» проти «Інтера», якій перебуває в «об’єктивній опозиції до влади»

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила в кулуарах Верховної Ради, що «необхідно припинити терор влади проти телеканалу "Інтер"».
Тимошенко закликала «припинити терор» проти «Інтера», якій перебуває в «об’єктивній опозиції до влади»
Тимошенко закликала «припинити терор» проти «Інтера», якій перебуває в «об’єктивній опозиції до влади»

Про це повідомляє телеканал «112 Україна».

«Сьогодні "Інтер" виявився в досить об'єктивної і навіть опозиційної позиції по відношенню до діючої влади. Тому була розпочата велика робота по знищенню телеканалу "Інтер" для того, щоб не мати альтернативної думки, так сталося. Коли 5 канал, який належить Порошенку, був в опозиції, і тоді його знищувала влада Януковича», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона також заявила, що 5 канал «прославляє  чинного президента і зовсім не бачить жодної корупції та жодного нюансу в країні, став просто потужним рупором президента».

«Зате інший канал, який потрапив в опозицію, має можливість і бажання говорити правду, його знищують, так ми живемо. Я б хотіла, щоб як можна більше стало громадських каналів телебачення, радіомовлення, як можна більше ми мали незалежних ЗМІ. Те, що відбувається навколо телеканалу "Інтер", а я маю на увазі терор чинної влади проти цього каналу, це, безумовно, треба припинити», - наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні, 6 жовтня біля офісу каналу «Інтер» у Києві зібрались близько 20 активістів, які намагалися знести паркан навколо будівлі.

Читайте також

Водночас представник департаменту благоустрою Києва зобов’язав керівництво «Інтера» демонтувати паркан протягом трьох днів.

«Інтер» закликав міжнародні організації втрутитись в конфлікт навколо телеканалу та попросив у Президента України Петра Порошенка захисту. Про це йдеться у заяві телеканала, в якій зазначено, що «тиск радикалів на телеканал не припиняється».

Раніше активісти партії «Братство», колишні бійці батальйону «Свята Марія», які 5-6 вересня блокували роботу телецентра «Інтер Медіа Груп», разом з «крайовим казацтвом» заявили, що планують знести огорожу навколо телеканалу «Інтер» 6 жовтня.

16 вересня, під час 13-ї щорічної Ялтинської європейської стратегії, президент Петро Порошенко заявив, що не має наміру втручатися в ситуацію навколо телеканалу «Інтер»

4 вересня  на вулиці Щусєва, 26 у Києві, під будівлею компанії «Національні інформаційні системи» (НІС), яка займається виробництвом «Подробностей» та «Подробностей недели» для «Інтера», підпалили шини. Згодом загорілося саме приміщення компанії. 

5 вересня акція протесту розпочалася під стінами головного офісу телеканалу «Інтер» на вулиці Дмитрівській в Києві. 6 вересня акція продовжилася. Мітингарі намагалися звести барикаду. «Інтер»обгородився колючим дротом.

6 вересня протестувальники, які з 5 вересня блокували роботу телецентра «Інтер Медіа Груп», заявили, що дійшли згоди з керівництвом телеканалу. Протягом п’яти найближчих днів телеканал має змінити свою редакційну політику та звільнити заступника директора з розвитку компанії «Національні інформаційні системи» (НІС) Ігоря Шувалова. Мітингарі зібрали намети. У той же день телеканал «Інтер» заявив, що ні про що не домовлявся з протестувальниками, які блокували роботу телецентру «Інтер медіа груп», і не вів з ними ніяких перемовин.

Більше про події біля офісу «НІС» можна прочитати тут.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1892
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop