ПРОЕКТИ
19:09
Четвер, 6 Жовтня 2016

Київська влада зобов’язала «Інтер» за три дні прибрати паркан навколо будівлі

Сьогодні, 6 жовтня, близько 20 активістів прийшли до будівлі телеканалу «Інтер» у Києві, щоб демонтувати зведений довкола паркан. Правоохоронці, яких було у кілька разів більше, не дозволили активістам знести огорожу.
Київська влада зобов’язала «Інтер» за три дні прибрати паркан навколо будівлі
Київська влада зобов’язала «Інтер» за три дні прибрати паркан навколо будівлі

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Представник департаменту благоустрою Києва зобов’язав керівництво «Інтера» демонтувати паркан протягом трьох днів.

Активісти, які принесли з собою інструменти для демонтажу, пообіцяли повернутися через три дні і знову спробувати зняти паркан.

Сутичок під час акції не було, активісти активно дискутували з правоохоронцями, намагаючись переконати їх у необхідності знести паркан.

Нині біля офісу «Інтера» стоять декілька кордонів правоохоронців. Неподалік припаркувалися п’ять автобусів з бійцями Національної гвардії.

Нагадаємо, 6 жовтня «Інтер» закликав міжнародні організації втрутитись в конфлікт навколо телеканалу та попросив у Президента України Петра Порошенка захисту. Про це йдеться у заяві телеканала, в якій зазначено, що «тиск радикалів на телеканал не припиняється».

Раніше активісти партії «Братство», колишні бійці батальйону «Свята Марія», які 5-6 вересня блокували роботу телецентра «Інтер Медіа Груп», разом з «крайовим казацтвом» заявили, що планують знести огорожу навколо телеканалу «Інтер» 6 жовтня.

16 вересня, під час 13-ї щорічної Ялтинської європейської стратегії, президент Петро Порошенко заявив, що не має наміру втручатися в ситуацію навколо телеканалу «Інтер»

4 вересня  на вулиці Щусєва, 26 у Києві, під будівлею компанії «Національні інформаційні системи» (НІС), яка займається виробництвом «Подробностей» та «Подробностей недели» для «Інтера», підпалили шини. Згодом загорілося саме приміщення компанії. 

5 вересня акція протесту розпочалася під стінами головного офісу телеканалу «Інтер» на вулиці Дмитрівській в Києві. 6 вересня акція продовжилася. Мітингарінамагалися звести барикаду. «Інтер»обгородився колючим дротом.

6 вересня протестувальники, які з 5 вересня блокували роботу телецентра «Інтер Медіа Груп», заявили, що дійшли згоди з керівництвом телеканалу. Протягом п’яти найближчих днів телеканал має змінити свою редакційну політику та звільнити заступника директора з розвитку компанії «Національні інформаційні системи» (НІС) Ігоря Шувалова. Мітингарі зібрали намети. У той же день телеканал «Інтер» заявив, що ні про що не домовлявся з протестувальниками, які блокували роботу телецентру «Інтер медіа груп», і не вів з ними ніяких перемовин.

Більше про події біля офісу «НІС» можна прочитати тут.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
539
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop