ПРОЕКТИ
14:51
Четвер, 6 Жовтня 2016

«Інтер» просить у Порошенка захисту

«Інтер» закликає міжнародні організації втрутитись в конфлік навколо телеканалу та просить у президента Петра Порошенка захисту
«Інтер» просить у Порошенка захисту
«Інтер» просить у Порошенка захисту

Про це йдеться у заяві телеканала, в якій зазначено, що «тиск радикалів на телеканал не припиняється».

«Все це відбувається при потуранні МВС і супроводжується провокаційними заявами міністра внутрішніх справ Авакова», – йдеться в заяві телеканалу.

 «Інтер» також зазначає, що знає про підготовку нового нападу на телеканал сьогодні, 6 жовтня. Колектив звертається до представництв іноземних держав, міжнародних організацій із захисту свободи слова і прав журналістів з проханням «терміново втрутитися в конфлікт і застосувати свій вплив, щоб зупинити відкритий наступ на свободу слова в Україні та не допустити застосування сили проти медіа та журналістів».

«Ми звертаємося до Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України з вимогою завершити розслідування і притягнути до відповідальності тих, хто раніше здійснив терористичну атаку на студію новин телеканалу "Інтер", в результаті чого постраждали журналісти», – йдеться в заяві.

Також колектив телеканалу звернувся  з письмовими заявами до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки та Національної поліції з вимогою взяти ситуацію під контроль і не допустити нових нападів на телеканал та зазначає, що відеодокази злочину відносно «Інтер Медіа Груп» були публічно оприлюднені.

Читайте також

«Звертаємося до президента України Петра Порошенка з проханням захистити телеканал від нападу радикалів і зажадати від ГПУ публічний звіт про хід виконання доручення Президента, що стосується розслідування терористичної атаки на студію новин телеканалу "Інтер"» – зазначено в заяві.

Як писав «Детектор медіа», активісти партії «Братство», колишні бійці батальйону «Свята Марія», які 5-6 вересня блокували роботу телецентра «Інтер Медіа Груп», разом з «крайовим казацтвом» планують знести огорожу навколо телеканалу «Інтер». Акцію хочуть провести 6 жовтня.

Нагадаємо, 16 вересня, під час 13-ї щорічної Ялтинської європейської стратегії, президент Петро Порошенко заявив, що не має наміру втручатися в ситуацію навколо телеканалу «Інтер»

4 вересня  на вулиці Щусєва, 26 у Києві, під будівлею компанії «Національні інформаційні системи» (НІС), яка займається виробництвом «Подробностей» та «Подробностей недели» для «Інтера», підпалили шини. Згодом загорілося саме приміщення компанії. 

5 вересня акція протесту розпочалася під стінами головного офісу телеканалу «Інтер» на вулиці Дмитрівській в Києві. 6 вересня акція продовжилася. Мітингарінамагалися звести барикаду. «Інтер»обгородився колючим дротом.

6 вересня протестувальники, які з 5 вересня блокували роботу телецентра «Інтер Медіа Груп», заявили, що дійшли згоди з керівництвом телеканалу. Протягом п’яти найближчих днів телеканал має змінити свою редакційну політику та звільнити заступника директора з розвитку компанії «Національні інформаційні системи» (НІС) Ігоря Шувалова. Мітингарі зібрали намети. У той же день телеканал «Інтер» заявив, що ні про що не домовлявся з протестувальниками, які блокували роботу телецентру «Інтер медіа груп», і не вів з ними ніяких перемовин.

Більше про події біля офісу «НІС» можна прочитати тут.

Фото: focus.ua

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
461
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


На якому каналі, 
Ви помічаєте найбільше джинси?

Інші
Телеканал «1+1»
Телеканал «Інтер»
Телеканал «СТБ»
Телеканал «Новий канал»
Телеканал «ICTV»
Телеканал «Україна»
Телеканал «5 канал»
Телеканал новин «24»
Телеканал «112»
Телеканал «NEWS ONE»
Телеканал «ZIK»
Телеканал «Еспресо»
Не помічаю взагалі
Не знаю, що таке джинса
Коментар або свій варіант:


На якому каналі, 
Ви помічаєте найбільше джинси?

Інші
0.8% (16)
 
Телеканал «1+1»
7.3% (145)
 
Телеканал «Інтер»
26.0% (515)
 
Телеканал «СТБ»
2.5% (50)
 
Телеканал «Новий канал»
1.8% (35)
 
Телеканал «ICTV»
2.5% (50)
 
Телеканал «Україна»
11.3% (225)
 
Телеканал «5 канал»
8.3% (165)
 
Телеканал новин «24»
1.1% (21)
 
Телеканал «112»
2.9% (58)
 
Телеканал «NEWS ONE»
8.7% (173)
 
Телеканал «ZIK»
1.7% (33)
 
Телеканал «Еспресо»
2.3% (45)
 
Не помічаю взагалі
4.2% (84)
 
Не знаю, що таке джинса
15.1% (300)
 
Коментар або свій варіант:
3.5% (69)
 
Загалом відповідей: 1984
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop