ВР прийняла постанову про висвітлення своєї роботи

18 Грудня 2012
3860
18 Грудня 2012
11:35

ВР прийняла постанову про висвітлення своєї роботи

3860
ВР прийняла постанову про висвітлення своєї роботи

Верховна Рада України прийняла за основу та у цілому проект постанови «Про порядок висвітлення роботи Верховної Ради України сьомого скликання»  №1001. За це рішення проголосувало 357 народних депутатів.

 

Постанову на засіданні представив заступник спікера Руслан Кошулинський. Вона передбачає забезпечення «широкого, повного та об'єктивного інформування громадян України, міжнародної спільноти про діяльність єдиного законодавчого органу країни».  Задля реалізації цієї мети депутати  доручили Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення та  Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити розміщення державного замовлення на висвітлення діяльності парламенту на каналах Національної телекомпанії України та Національної радіокомпанії України.

 

НТКУ та НРКУ мають у повному обсязі забезпечити такі трансляції: складення присяги народними депутатами України;  відкриття сесій Верховної Ради України сьомого скликання;  розгляду організаційних питань першої сесії Верховної Ради України сьомого скликання;  розгляд питання про обрання, відкликання Голови Верховної Ради України, Першого заступника і заступника Голови Верховної Ради України;  розгляд питання про надання згоди на призначення Президентом України Прем'єр-міністра України; складення присяги Українському народові новообраним Президентом України на урочистому засіданні Верховної Ради; заслуховування щорічних та позачергових послань Президента України про внутрішнє і зовнішнє становище України; проведення «години запитань до Уряду»;  проведення парламентських слухань;  засідання з питання про відповідальність Кабінету Міністрів України;  офіційних виступів та заяв Голови Верховної Ради України;  розгляд інших питань згідно з рішенням Верховної Ради України.

 

Також НТКУ у вечірній час має запустити програму «Парламентський день» тривалістю 15 хвилин, а щотижня по суботах, між 18 та 23 годинами 45-хвилинних програм ,  які вироблятиме апарат Верховної Ради. НРКУ має здійснювати трансляцію пленарних засідань парламентських слухань  і також запустити тематичні програми «за рівної участі в них представників депутатських фракцій (депутатських груп) та позафракційних народних депутатів України відповідно до плану-графіку».

 

Парламентська газета «Голос України» також має забезпечити «постійне і всебічне висвітлення діяльності Верховної Ради України, її пленарних засідань, роботи парламентських комітетів, а також депутатських фракцій (депутатських груп), позафракційних народних депутатів України в обсягах, пропорційних їхній чисельності, та заходів, що проводяться у Верховній Раді України».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3860
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду