11:52
Понеділок, 22 Жовтня 2012

«1+1 медіа» і «Медіа Група Україна» подають до суду на Divan.tv

Підставою для позову є відсутність ліцензії у Divan.tv і відсутність угод з телеканалами
«1+1 медіа» і «Медіа Група Україна» подають до суду на Divan.tv

Медіахолдинги «1+1 медіа» і «Медіа Група Україна» (МГУ) подають судовий позов проти ТОВ «Диван ТВ» (юридична особа ресурсу Divan.tv) з метою захисту своїх прав інтелектуальної власності. Підставою для позову є відсутність ліцензії у Divan.tv і відсутність угод з телеканалами. Про це йдеться в повідомленні медіагруп.

 

Телеканали «1+1», «2+2», «Україна» через свого юридичного представника, який спеціалізується на питаннях захисту прав інтелектуальної власності, компанію «Віндекс», неодноразово звертались до ТОВ «Диван ТВ» з претензіями стосовно незаконної трансляції їхнього сигналу на Divan.tv, наголошується в повідомленні. Станом на п'ятницю, 19 жовтня, тривала трансляція більшості каналів через Divan.tv.

 

У понеділок, 22 жовтня, керівництво «1+1 Медіа» і МГУ прийняло рішення подати позов до суду проти Divan.tv, щоб захистити свої права інтелектуальної власності. Керівництво медіахолдингу StarLightMedia також розглядає можливість позову.

 

Представляти інтереси «1+1 медіа» та МГУ в суді буде юридична компанія «Віндекс».

 

«Право ретранслювати телеканали в Україні мають суб'єкти, які отримали ліцензію на мовлення, або ліцензію провайдера програмної послуги, і на законних підставах реалізують суміжні права організації мовлення на публічне представлення програм через ретрансляцію. ТОВ "Диван ТВ" не має ні ліцензії на мовлення, ні ліцензії провайдера програмної послуги. Крім того, у ТОВ "Диван ТВ" немає угод із телеканалами про суміжні права», - зазначає директор юркомпанії «Віндекс» Павло Миколюк.

 

За словами юриста, телеканали використали всі способи мирного врегулювання питання і тепер мають намір захищати свої права в суді.

 

18 жовтня телеканали «1+1», «2+2», «Україна», Новий канал, ICTV і СТБ поширили відкритий лист, у якому звинуватили інтернет-відеосервіс Divan.tv у тривалому порушенні прав інтелектуальної власності. Телеканали стверджують, що Divan.tv не має юридично оформлених відносин з ними.

 

Напередодні, 17 жовтня, на круглому столі «Перспективи ринку платного телебачення України» директор Divan.tv Андрій Колодюк заявив, що Divan.tv - це легальний оператор OTT, який має угоди з усіма правовласниками. «Ми не пірати, ми беремо гроші з абонентів і ми маємо угоди з усіма 130 телеканалами», - наголосив пан Колодюк.

 

Сьогодні, 22 жовтня, директор Divan.tv Андрій Колодюк провів прес-конференцію, на якій заявив, що Divan.tv працює легально, навів свої аргументи і звернувся до Нацради з питань телебачення і радіомовлення з проханням перевірити роботу Divan.tv. Детальніше читайте невдовзі на «Детектор медіа».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10427
Переглядів
Коментарі
Karinka
13:53 / 26 Жовтня 2012
Дело не в ОТТ, а в том, что Диван не является провайдером программной услуги. Он должен иметь подписанные договоры со всеми телеканалами, а у него таких договоров нет
Kristina
15:03 / 23 Жовтня 2012
Технология OTT не лицензирована в Украине. В чем тогда дело? Дайте развиваться ребятам!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop