15:59
Середа, 29 Серпня 2012

Зеленський підтвердив, що йде з «Інтера»

Брати Шефіри та Яковлєв залишають посади теж
Зеленський підтвердив, що йде з «Інтера»

Із 3 вересня Володимир Зеленський офіційно залишає посаду генерального продюсера телеканалу «Інтер». Сергій Шефір, Борис Шефір та Андрій Яковлєв також залишають займані посади. Про це повідомляє прес-служба «Студії Квартал-95».

«Перед нами стояла низка непростих завдань, одна з яких - зміцнити лідерські позиції головного каналу країни. За період нашої роботи телеканал "Інтер" не тільки зміцнив своє лідерство в цільовій аудиторії, але й став першим за всіма аудиторіями. Ми досягли поставлених цілей, і тепер вирішили повністю присвятити себе творчому та виробничому процесам. На найближчий час у нас заплановано виробництво декількох телевізійних і повнометражних кінопроектів, ТВ-програм. При цьому, група "Інтер" була і буде нашим пріоритетним партнером», - говорить Володимир Зеленський.

Раніше «Детектор медіа» з посиланням на власні джерела писала, що Володимир Зеленський та представники «Студії Квартал-95» залишать «Інтер».

 

Володимир Зеленський удруге став генеральним продюсером «Інтера» у листопаді 2011 року. Тоді представники «Студії «Квартал-95» очолили керівні посади на каналі. Заступником генерального продюсера став Сергій Шефір, керівником дирекції з виробництва телевізійних програм - Борис Шефір, керівником дирекції з виробництва телевізійних фільмів - Андрій Яковлєв. Також тоді ж виконавчими продюсерами каналу були призначені Ірина Пікалова та Сергій Кравець, а креативними продюсерами - Михайло Савін, Андрій Ільков, Вадим Перевєрзєв та Сергій Шинкарук.

 

Уперше генеральним продюсером «Інтера» пан Зеленський був призначений восені 2010 року, у серпні 2011 року він залишив канал.

 

Володимир Зеленський є художнім керівником «Студії «Квартал-95» .

 

«Ми вдячні команді "Студії Квартал-95" за багаторічну плідну співпрацю в різних напрямках. Впевнені, що концентрація "Кварталу" на виробництві нових творчих проектів принесе багато цікавого. Ми розраховуємо на появу в ефірі телеканалу "Інтер" нових фільмів, серіалів і шоу, які глядач полюбить настільки гарче, як "Свати" й "Вечірній Квартал", які дозволять нам залишатися такими ж цікавими для всіх наших шанувальників», - коментує Ярослав Порохняк, голова правління Inter Media Group.

 

За інформацією «Детектор медіа», безпосереднє керівництво каналом «Інтер» наразі здійснює Ярослав Порохняк.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9628
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop