Головою правління ТЕТ стала Тетяна Смирнова

6 Червня 2012
11476
6 Червня 2012
15:51

Головою правління ТЕТ стала Тетяна Смирнова

11476
Нацрада переоформила ліцензії ТЕТ і Нового каналу у зв’язку зі зміною керівних і наглядових органів
Головою правління ТЕТ стала Тетяна Смирнова

Головою правління ПрАТ «Телекомпанія ТЕТ» стала Тетяна Смирнова - директор з юридичних питань групи «1+1». Відповідні зміни до ліцензій телекомпанії внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 6 червня.

 

Тетяна Смирнова замінила на ТЕТ Валерія Гросмана, який з квітня 2010 року обіймав посаду в. о. голови правління.

 

У ТЕТ змінився також склад правління, до якого тепер входять Олександр Райданов, Ганна Чайка, Галина Івасишин і Наталія Цвілій. Останні дві людини замінили в складі правління Олену Пірожкову та Ірину Черняк.

 

Нацрада внесла 6 червня зміни і до ліцензій ТОВ «Новий канал» - теж у зв'язку зі зміною керівних органів.

 

Генеральним директором Нового каналу замість Ірини Лисенко став Володимир Локотко. Водночас він вибув зі складу редакційної ради, де його замінила Євгенія Міщенко. Тепер до редакційної ради Нового каналу входять Станіслав Глибченко, Євгенія Міщенко, Ольга Задорожна і Катерина Мороз.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11476
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду