12:13
Понеділок, 28 Травня 2012

StarLightMedia створює кінокомпанію. Адаптує серіал «Швидка допомога»

А також створює компанію з написання сценаріїв і зйомки ситкомів
StarLightMedia створює кінокомпанію. Адаптує серіал «Швидка допомога»

Група StarLightMedia створює окрему компанію під напрямок кіно- і серіального виробництва. Про це повідомляє прес-служба СТБ.

 

Директором призначено Максима Литвинова, режисера шоу «Х-фактор», «Україна має талант», перших сезонів «Танцюють всі!» телеканалу СТБ.

 

Кінокомпанією наразі заплановано виробництво двох проектів для телеканалу СТБ: адаптація американського серіалу «Швидка допомога» (оригінальна назва ER, телеканал NBC), права на адаптацію якого СТБ придбав на останньому телеринку в Каннах, і серіалу «Серафима».

 

Тала Онищук очолить напрям написання сценаріїв для серіалу «Швидка допомога», а Наталія Ворожбит - серіалу «Серафима» і телекіно.

 

На посаді керівника проектів «Х-фактор» і «Україна має талант» Талу Оніщук замінить Оксана Болкун, на даний момент - головний сценарист цих проектів.

 

Крім того, StarLightMedia створює окрему компанію з написання сценаріїв та зйомки ситкомів для групи телеканалів. Творчий керівник компанії - Дмитро Танкович.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11476
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop