Бондаренко й Уколов з’їздили до Шарія в Литву (ВІДЕО)

13 Травня 2012
8958
13 Травня 2012
15:34

Бондаренко й Уколов з’їздили до Шарія в Литву (ВІДЕО)

8958
Вважають, що кримінальні справи проти журналіста має бути закрито
Бондаренко й Уколов з’їздили до Шарія в Литву (ВІДЕО)

Народні депутати, члени Комітету з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко і Віктор Уколов 11 травня у Вільнюсі зустрілися з Анатолієм Шарієм, який проживає наразі в Литві з надією отримати політичний притулок. Про це «Детектор медіа» повідомив Анатолій Шарій особисто.

 

Нардепи приїздили до журналіста, щоби з'ясувати подробиці його справ та процесу надання притулку.

 

«Приїхали народні депутати Олена Бондаренко та Віктор Уколов, ми з ними  побесідували, поговорили. Однозначно позитив уже в тому, що вони приїхали, що буде далі, ми подивимося, але це люди, які або спочатку, або на перших етапах уже цікавився моєю справою», - каже журналіст.

 

Віктор Уколов вважає, що «придумані» кримінальні справи проти Анатолія Шарія слід закрити, а сам журналіст має повернутися в Україну: «На жаль, мені здається, що це неможливо, тому сподіваюся, що наш приїзд у Вільнюс призведе до того, що Шарію обов'язково дадуть притулок політичний і у нас не з'явиться другий Гонгадзе в Україні, як вже це було в нашій історії».

 

 

 

 

Олена Бондаренко також розраховує, що справи проти Анатолія Шарія буде закрито за відсутністю доказів його провини. Крім того, вона наголошує: «Приклад Анатолія Шарія показує, що в нас найбільш незахищена в плані безпеки роботи, допомоги журналістській роботі - це соціальна журналістика. Якщо подивитися на те, як працюють політичні журналісти - це достатньо захищена каста, у них є певна солідарність. Що стосується випадку Толі, я, на жаль, не бачу якоїсь особливої цікавості у журналістів України, і, крім одиничних статей на його захист, більше я нічого не бачила».

 

 

 

 

Сам Анатолій Шарій стверджує, що не має бажання лишатися у Європі і якнайшвидше хоче повернутися в Україну. Однак за нинішньої ситуації  зробити це він можливостей не вбачає: «Можливо, отримаю статус. Якщо не отримаю,  в будь-якому випадку для мене це рівносильно самогубству. Мені дуже шкода, що в Україні досі не знайшлося людей, які би могли повпливати на МВС із тим, щоб переглянути мою справу, переглянути її так, як це робиться тут, у Європі».

 

 

 

 

Наразі журналіст у Литві займається написанням книги.

 

Нагадаємо, журналіст Анатолій Шарій попросив притулку в Литві, тікаючи від двох кримінальних справ, порушених проти нього в Україні. Він вважає їх сфабрикованими.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8958
Читайте також
Коментарі
3
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Антишарик
4452 дн. тому
http://roadcontrol.org.ua/node/1459 достойный ответ защитникам Шария
шарий
4454 дн. тому
в том то и дело, шо не за деньги налогоплательщиков... но дело даже не в этом. приехали токмо они, а весостальные отморозились... вот такие странные дела
Странные дела
4454 дн. тому
Интересно, зачем "бешенная Ленка" вместе с прирученным Уколовым (делай, как я, а то снова педофилом станеш) сьездили за деньги налогоплательщиков выручать какого-то русского шовиниста-уголовника Шария? Ленка даже готова поменять КПК ради Шария, т.к. некому чернухой на выборах заняться?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду