12:34
П'ятниця, 4 Листопада 2011

«1+1» створить власну школу журналістики

«1+1» створить власну школу журналістики

Телеканал «1+1» планує запустити свою школу тележурналістики та інших телевізійних спеціалізацій. Про  це повідомив генеральний директор каналу Олександр Ткаченко, відповідаючи на питання, чому і досі, на відміну від «Інтера» чи СТБ,  у «1+1» немає свого навчального проекту.

 

«Наступного року будемо робити. Вона (школа - ТК) вже в планах», - сказав Ткаченко.

 

За його словами, наразі прийнято рішення про заснування освітнього проекту, а деталі, бюджет і все інше ще обговорюються.

 

Нагадаємо, на початку жовтня «1+1» запросив спеціалістів ВВС Academy Джейн Кленсі та Лінду Грін провести тренінг із креативного мислення і організації креативних сесій.

 

На телеканалі «Інтер» вже кілька років працює «Інтершкола»,  де бажаючі здобути навички і знання у режисурі, монтажі, написанні сценаріїв тощо навчаються за гроші. Схожий проект три роки тому запустив СТБ.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
13071
Переглядів
Коментарі
Tim
08:04 / 07 Листопада 2011
А вот интересно: с каждым годом всяких факультетов и школ, где готовят журналистов, становится все больше. А уровень журналистики падает и уже опустился ниже плинтуса.
загороднюк
06:46 / 05 Листопада 2011
А чому не згадали ТЕЛЕАДЕМІЮ ПЕРШОГО ? Спеціально ігноруєті факти? Що за упередженість?
EURONEWS
23:42 / 04 Листопада 2011
УРА - ТРЕБА В ЦІЙ ШКОЛІ НАВЧИТИ ЖУРНАЛІСТІВ 1+1. А ТО МАЙЖЕ ВСІ СЮЖЕТИ В ЇХ НОВИНАХ НАЗИВАЮТЬСЯ - СМБ (СРАЛА, МАЗАЛА, БІЛИЛА)
pym
17:41 / 04 Листопада 2011
какая у вас так демократия! комментарии уже удаляють ... айайай телекритика! первый текст был все же не таким удачи вам
pym
15:59 / 04 Листопада 2011
мастер класс был никаким, вопросы были глупые, и вообще откуда это телекритика решила что вопрос о школе - это их вопрос. я знакома с тем пацаном, который задавал этот вопрос и насколько я помню он на Телекритике не работает. или я чего то не поняла?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop