Роднянський купив контрольний пакет міжнародної кінокорпорації
Компанія Олександра Родянського AR Films завершила угоду з придбання 51% міжнародної кінокорпорації A Company Consulting & Licensing AG, яка займається ліцензуванням, дистрибуцією та виробництвом кіноконтенту у 20 країнах Центральної та Східної Європи. Про це повідомляє прес-служба AR Films.
Олександр Роднянський стане головою ради директорів A Company, а нинішній голова Олександр Фрайс стане його заступником. CEO A Company Олександр ван Дюльмен збільшить свою частку в компанії до 25,1%. У складі акціонерів залишаться власник польської незалежної компанії KinoSwiat Томаш Карчевский, а також американський спеціалізований фонд Expansion Media Partners / ARAMID.
«Моєю стратегічною метою є побудова на основі AR Films міжнародної компанії, глибоко інтегрованої у європейську та американську систему кіновиробництва та дистрибуції. Придбання контролю в A Company - це черговий крок на шляху реалізації цієї мети», - переконаний пан Роднянський. Внаслідок цієї угоди, він планує збільшити свої виробничі ресурси, розширити бібліотеку.
CEO A Company Олександр ван Дюльмен наголошує на тому, що внаслідок угоди компанія отримала надійного та талановитого продюсера Олександра Роднянського, який допоможе їй вийти на новий рівень.
Інвестовані Олександром Роднянським кошти будуть вкладені у подальший розвиток A Company. Найближчим часом (упродовж 24 місяців) планується запуск нових компаній та придбання часток прокатних компаній Центральної та Східної Європи (у тому числі в Польщі, Україні, Чехії та Росії).
Буде посилюватися розвиток сегменту VOD через спільну з port.hu угорську компанію VOD Plattform filmklik, а також розширено кіновиробництво у Європі. На сьогодні кіновиробничий підрозділ A Сompany Film Production та німецька компанія Bittersüss Pictures працюють над новим фільмом лауреата «Оскара» Пепе Данкарта «Біжи, хлопче, біжи».
A Company Consulting & Licensing AG була створена у 2002 році Олександром ван Дюльменом. Вона займається ліцензуванням, дистрибуцією та виробництвом кіноконтенту у 20 країнах Центральної та Східної Європи. До складу A Company входять німецька EEAP (Eastern European Acquisition Pool), угорська Budapest Film та російська Gala Media. Нещодавно гучним успіхом EEAP став запуск фільму «Король говорить», який зібрав у кінопрокаті у країнах Східної Європи понад $10 млн.
Корпорації належать права на понад 350 фільмів компаній США, серед яких «Острів Проклятих» Мартіна Скорсезе, «Крихітка на мільйон» Клінта Іствуда, фільми «Пила» тощо. A Company також здійснює дистрибуцію фільмів з каталогів New Regency та Morgan Creek у Росії та країнах СНД.
«Детектор медіа»