18:00
Середа, 2 Березня 2011

Восьмий сезон «Битви екстрасенсів» за участі Франсіско Гомеса стартує 6 березня

Юлія Федець стала керівником проекту
Восьмий сезон «Битви екстрасенсів» за участі Франсіско Гомеса стартує 6 березня

Прем'єра проекту «Битва екстрасенсів. Боротьба континентів» - восьмого сезону української «Битви екстрасенсів» - на каналі СТБ відбудеться 6 березня. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Читайте також

 

Суддями в проекті будуть незмінний ведучий Павло Костіцин, маг Урі Геллер, а також британський хореограф і суддя шоу «Танцюють всі!» Франсіско Гомес.

 

«Франсіско об'єднає весь світ, він відомий, талановитий, емоційний, а головне - він справжній скептик. Франсіско не вірить в чудеса, але надіється, що найсильніші екстрасенси зі всього світу зможуть упевнитися в тому, що володіють справжнім даром і змусять його повірити в чудо», - говорить Юлія Федець, керівник проекту.

 

Зазначимо, Юлія Федець у восьмому сезоні «Битви екстрасенсів» обійняла посаду керівника проекту. Як писала ТК, керівником попереднього сезону був Олександр Слободський, а Юлія Федець виконувала обов'язки шеф-редактора. Нагадаємо, про плани змінити керівництво реаліті-шоу «Битва екстрасенсів» телеканал СТБ оголосив у жовтні 2010.

 

Програма виходитиме щонеділі о 19:00.

 

«Боротьба континентів» - другий сезон міжнародного змагання екстрасенсів. Учасниками восьмого сезону стали екстрасенси із США, Канади, Австралії, Грузії, Болгарії, Азербайджану, Перу, Беніна, Буркіна, Фасо, Гвінеї, Арменії, Росії та України. Серед учасників - Олена Курилова, переможниця шостої української «Битви екстрасенсів».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
28926
Переглядів
Коментарі
ВИВАТ, ГРАМОТЕИ!
23:38 / 02 Березня 2011
"...Буркина, Фасо, Гвинеи..." - ЭТО ЖЕСТЬ! Добавьте еще Порт, Саид, Мамина, Сибиряка, Бонча и Бруевича.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop