Міліція теж хоче зустрітися з активістами руху «Стоп цензурі!»
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов просить лідерів громадського руху «Стоп цензурі!» визначити ініціативну групу у складі 5-10 осіб, яка б могла з ним зустрітися. Про це повідомляє прес-служба МВС.
Таке рішення було прийняте на виконання доручення президента.
Спілкування керівника МВС з представниками громадського руху відбудеться в будь-який зручний час, запропонований журналістами, за попереднім погодженням, сказав ТК радник міністра Костянтин Стогній.
«Ми звертаємося до підписантів з проханням створити ініціативну групу, яка б могла вказати конкретні випадки, які ми могли б розслідувати і надати суспільству та тим людям, стосовно яких відбувались незаконні дії, конкретні відповіді. Бо я знаю, що таке замилювання питання. І коли я піду з чиновницької посади, я хочу, щоб на мої запити реагували», - сказав він.
Також, він відзначив, що ті випадки щодо яких була підозра про порушення прав журналістів, зокрема, ситуації з обшуком журналістки Олени Білозерської та затриманням члена НМПУ Максима Абрамовського, ретельно досліджувались і відповіді на них надавались.
Нагадаємо, що 4 червня під час прес-конференції з нагоди 100 днів перебування при владі Віктор Янукович дав доручення голові Служби безпеки України Валерію Хорошковському і міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову вивчити викладені в заяві питання.
«Доручаю Могильову і Хорошковському вивчити питання, зутрітися з ініціаторами заяви (ці слова викликали сміх в журналістів. - ред.) і відпрацювати пропозиції щодо вирішення тих питань, які є в заяві», - сказав він.
Зустріч голови СБУ Валерія Хорошковського та представників руху «Стоп цензурі!» має відбутися орієнтовно на наступному тижні.
Як відомо, рух «Стоп цензурі!» було засновано під час зборів медійної спільноти 21 травня 2010 року, коли було оголошено відкриту заяву українських журналістів «Стоп цензурі!».
Рух є реакцією на низку подій, зокрема на антицензурні листи журналістів з каналів «1+1» та СТБ, які дозволяють стверджувати про посилення тиску та спроби запровадити цензуру в українських мас-медіа.
«Стоп цензурі!» не є політичною ініціативою та не підтримує і не підтримується жодною з політичних сил. Рух відкритий для приєднання для всіх українських журналістів, експертів, аналітиків та представників широких кіл громадськості, які поділяють наші цінності, мету та підтримують вимоги. Приєднатися можна тут.
«Детектор медіа»