Найцікавіше на «Телекритиці» за свята

10 Січня 2010
1
7617
10 Січня 2010
18:23

Найцікавіше на «Телекритиці» за свята

1
7617
Найцікавіше на «Телекритиці» за свята

Для тих читачів, які протягом свят мали нагоду відпочити, ми підготували огляд найважливіших матеріалів, які виходили у ці дні на ТК.

 

 По-перше, «Детектор медіа» підбила підсумки 2009 року:

 

Своїм поглядом на підсумки року поділилися топ-менеджери українських телеканалів, а про те, яким був 2009 рік для радіо, розповіли радійники.

 

Було опубліковано експертне опитування (1, 2, 3, 4 частини), добірка знакових цитат 2009 року, підсумки у сфері виробництва телевізійного контенту (стаття «День простояли і ніч протримались» Отара Довженка).

 

Підсумки законотворчої діяльності у сфері медіа підбила Світлана Остапа у тексті «Робота на двійку», а прогнозами щодо рекламного ринку з читачами ТК поділився Андрій Колесник - «Этому дам и этому дам, а этому не дам».

 

По-друге, ТК оцінила новорічні проекти центральних телеканалів: рейтингові показники телеканалів викладено в таблицях, враження глядачів зібрано в експертному опитуванні (частина 1, 2), а рецензію на мюзикл «Як козаки...» написав Андрій Кокотюха.

 

У перші дні нового року було опубліковано і кілька цікавих інтерв'ю. Радимо звернути увагу на розмови з Оксаною Забужко з нагоди виходу нового роману; українським «голосом» Грегорі Хауса актором Юрієм Гребельником; одним із кращих українських фотокорів Єфремом Лукацьким та празьким радіофілософом Ігорем Померанцевим.

 

Попри новорічне політичне затишшя резонанс викликало кілька передвиборних тем. Про адміністративне використання кандидатом у президенти Віктором Ющенком ефіру Першого національного написав Отар Довженко («Теорія великого пшику»). Зазначимо, що після публікації на ТК Центрвиборчком виніс попередження кандидатові Ющенку за незаконне використання ефіру НТКУ.

 

Сергій Грабовський у статті «Телесоціологічні ерзаци на фініші виборчих перегонів» порушує проблему «виборчої соціології» та аналізує наміри телеканалу ICTV проводити власний екзит-пол (аналогічну ініціативу проявила і газета «Аргументы и факты в Украине»).

 

Стало відомо про перші кадрові зміни у 2010 році на медійному ринку - звільнився промодиректор ICTV Євген Захаров.

 

Виробничим конфліктом щодо нарахування премій завершили рік на Національній телекомпанії України; активну участь у боротьбі колективу за прозорість преміальних виплат взяла Київська незалежна медіа-профспілка.

 

В останні дні старого року стало відомо, що рекламу Першого національного продаватиме сейлз-хаус «Сфера ТВ», а «Відео Інтернешнл Україна» продаватиме рекламний час ТОНІСа, ТВі, «24» та Star TV.

 

Бурхливу передноворічну реакцію викликало також рішення Першого національного щодо того, що Україну на «Євробаченні-2010» має представляти Василь Лазарович. Зокрема, Новий канал провів прес-конференцію, на якій зробив заяву щодо того, що Україну краще представить Віталій Козловський або випускники «Фабрики зірок».

 

В останні дні року кілька каналів поділилися своїми планами. «Інтер» оголосив про вихід в ефір мильної реаліті-опери «Сусіди» та медичного шоу «Знахарі», а також про запуск оригінальної версії сатиричного серіалу ВВС «Пан міністр» (Yes, Minister). Нагадаємо, що восени «Інтер» придбав у компанії ВВС ліцензію на виробництво проекту Yes, Minister («Так, пане міністре») та його продовження Yes, Prime Minister («Так, пане прем'єр-міністре»). Здійснюватиме розробку серіалу «Студія Квартал-95», а її керівник Володимир Зеленський зіграє у фільмі одну з ролей.

 

«1+1» оголосив про вихід у січні україномовного серіалу «Тільки кохання» (адаптація 100-серійного румунського формату).

 

СТБ анонсував, що у 2010 році планує створити праймову версію шоу «Давай одружимось» - «Холостяк», а також готує спільний проект із Film.ua - «Містичні історії».

 

Бажаємо вам легкого повернення до робочих буднів :)

 

«Детектор медіа»

 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1
7617
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
gfgfg
5594 дн. тому
что такое радиофилософ?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду