Мін’юст зареєстрував газету «Економка» і журнал «Проблеми економіки»

7 Травня 2009
33312
7 Травня 2009
17:39

Мін’юст зареєстрував газету «Економка» і журнал «Проблеми економіки»

33312
Мін’юст зареєстрував газету «Економка» і журнал «Проблеми економіки»

Міністерство юстиції України зареєструвало і перереєструвало низку друкованих засобів масової інформації.

 

30 квітня наказом № 757/5 зареєстровані газета «Економка», журнали «Бібліотека кодексів України», «Детективные истории», «Всё для семьи», Donbass.aero, збірники «Основні результати комплексних досліджень ПівденНІРО в Азово-Чорноморському басейні та Світовому океані. Праці ПівденНІРО» («Основные результаты комплексных исследований ЮгНИРО в Азово-Черноморском бассейне и Мировом океане. Труды ЮгНИРО»), «Гематологія і переливання крові» й Ucrainica Polinica.

 

Перереєстровані газети «"Комсомольська правда" в Україні. Київський випуск» («"Комсомольская правда" в Украине. Киевский выпуск»), «Мама. Газета для всей семьи», «Марафон кросвордів» («Марафон кроссвордов») «Програма дозвілля» («Программа досуга»), «Банзай» («Банзай») і журнали «Судова практика» та «Масложировий комплекс».

 

Також 30 квітня наказом № 758/5 зареєстровані збірники «Дидактика математики: проблеми і дослідження», «Український археографічний щорічник», «Наукові записки. Збірник праць молодих вчених та аспірантів», газети «ГАРТ-ІНФО» («ГАРТ-ИНФО»), «Домашнє будівництво» («Домашнее строительство»), «Газета по-русски» і журнал «Проблеми економіки» (The problems of economy).

 

Перереєстровані газета «Газета по-російськи» і журнали «Мадемуазель» («Мадемуазель») і «Домус Дизайн» (Domus Design).

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
33312
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
skorpion
5677 дн. тому
Уважаемая ТК, а я что-то запуталась чем отличается «Газета по-російськи» от «Газета по-русски»? Что будет делать главред "Газеты по-украински"? И что за клоны? Вообще инетерсно кто их делает и с какой целью? Переманить читателей? Как во время выборов: клоны партий, однофамильцы кандидатов?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду