Круглий стіл «Інформаційна безпека України. Медійний аспект» 30 вересня пройде за правилом Chatham House

26 Вересня 2008
7789
26 Вересня 2008
14:55

Круглий стіл «Інформаційна безпека України. Медійний аспект» 30 вересня пройде за правилом Chatham House

7789
Круглий стіл «Інформаційна безпека України. Медійний аспект» 30 вересня пройде за правилом Chatham House
Круглий стіл на тему «Інформаційна безпека України. Медійний аспект» відбудеться в Києві 30 вересня. Це перший в історії України подібний захід, який буде проведено під правилом Chatham House.
 
Правило Chatham House, яке виникло у Королівському інституті міжнародних справ Великої Британії (Chatham House), застосовують для заохочення відкритості та вільного обміну інформацією на заходах, де обговорюються дуже важливі та резонансні питання. Воно не дозволяє аудіо- та відеозапис. Учасники можуть вільно використовувати отриману внаслідок дискусій інформацію, але не ідентифікувати особи та інституції спікерів та учасників. Правило Chatham House у жодний спосіб не дозволяє цитування спікерів та інших учасників.
 
«Учасниками круглого столу є профільні експерти, окремі політичні діячі, редактори провідних медіа України, представники профільних громадських організацій. Це буде закритий захід, результати якого будуть опубліковані з дотриманням вимог Chatham House Rule та поширені в медіа, а також серед глобальних дослідницьких інституцій. Започаткування такої практики в Україні є важливим сигналом про те, що лідери думок беруть участь у обговоренні та прийнятті визначальних для суспільства рішень. Символічним є те, що вперше за даним правилом проводиться круглий стіл власне на тему інформаційної безпеки» - коментує Вікторія Бриндза, керівник аналітичного напрямку компанії pro.mova
 
Круглий стіл організовують консалтингова компанія pro.mova, проект «Детектор медіа» та міжнародний фонд «Відродження». Публікацій за підсумками круглого столу чекайте на початку жовтня на сторінках «ТК».
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7789
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду