Інформаційний супровід підготовки до «Євро-2012» пропонують організувати за радянськими зразками

29 Серпня 2008
12435
29 Серпня 2008
15:10

Інформаційний супровід підготовки до «Євро-2012» пропонують організувати за радянськими зразками

12435
Інформаційний супровід підготовки до «Євро-2012» пропонують організувати за радянськими зразками
Інформаційний центр із висвітлення підготовки до «Євро-2012» має стати органом, що вироблятиме державну інформаційну політику в питаннях підготовки до Чемпіонату Європи, і, за потреби, відбиватиме «інформаційні атаки» на Україну. Так вважають учасники круглого столу «Євро-2012: інформаційне забезпечення», який відбувся 29 серпня в інформагентстві «Укрінформ» за участі президентів НТКУ та НРКУ Василя Ілащука і Віктора Набруска, представників уряду, національного агентства з підготовки до Чемпіонату Європи з футболу та Федерації футболу України.
 
Нагадаємо, що раніше уряд ухвалив постанову, згідно з якою на базі державного інформаційного агентства «Укрінформ» створюється єдиний інформаційний центр, що має висвітлювати підготовку України до «Євро-2012». Робота центру повинна розпочатися 31 серпня.
 
Голова «Укрінформу» Віктор Чамара заявив, що головними завданнями агентства у цьому зв’язку він вважає переконання європейських партнерів України у здатності нашої держави провести континентальну футбольну першість, інформування суспільства про хід підготовки до «Євро-2012», та популяризація футболу як масового виду спорту.
 
 «Треба зайнятися державною пропагандою і відкинути соромязливість щодо питань свободи слова. Звісно, не треба втручатися у роботу незалежних медіа, але центр має продукувати власні інтерпретації подій, пов’язаних із Євро-2012», - зазначив керівник інформаційного управління Федерації футболу Сергій Васильєв. На його думку, новий орган повинен стати аналогом радянського ІТАР-ТАРС, «без посилання на який будь-яка інформація не вважалася достовірною».
 
Голова Національної радіокомпанії України Віктор Натруско також наголосив, що інформаційна складова у цьому питанні не менш важлива, ніж будівництво доріг та аеропортів. 
 
Водночас заступник міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Ростислав Карандєєв висловив побоювання, що, оскільки регіональні відділення центру доручили формувати обласним державним адміністраціям, це може суттєво загальмувати його роботу.
 
Чиновник зауважив, що потрібна інформація навряд чи вчасно готуватиметься на місцях та запропонував організувати між відповідними службами «соціалістичне змагання», а також запустити на українському телебаченні аналог «Прожектора перестройки», у якому висвітлювати хід підготовчих робіт.
 
«Детектор медіа»
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12435
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду