12:31
Четвер, 8 Травня 2008

Україна вперше матиме павільйон на Каннському кінофестивалі у Франції

Україна вперше матиме павільйон на Каннському кінофестивалі у Франції

Про український павільйон у Каннах розповів на прес-конференції 7 травня директор Української кінофундації Андрій Халпахчі – повідомляє newsru.ua 

У оформленні павільйону Українська кінофундація співпрацює з низкою відомих вітчизняних художників. Зокрема, дизайн розробляє креативна група «Акцент» під керівництвом Павла Гудімова, а ролик Української кінофундації буде представлений театром «Дах» Влада Троїцького.

Діяльність павільйону, який працюватиме з 14 по 25 травня, передбачає розповсюдження каталогів українського кіно, промо-матеріалів і трейлерів до українських фільмів, а також надання міжнародним кінофахівцям інформації про найвагоміших учасників вітчизняного кінопроцесу.

Читайте також

Буде продемонстровано шість художніх фільмів: «Кастинг» Олександра Шапіро, «Ілюзія страху» Олександра Кирієнка, «Сафо» Роберта Кромбі, «Богдан Зіновій Хмельницький» Миколи Мащенка, «Прикольна казка» Романа Ширмана і «Владика Андрій» Олеся Янчука.

Передбачені презентації, присвячені, зокрема, ювілею Кіностудії імені Довженка, Одеській кіностудії і кіностудії «Ялта Фільм», а також представленню нових проектів - «Пригоди бравого солдата Швейка» Ріната Газізова, «Дау» Іллі Хржановського, «Микита Кожум'яка» Михайла Кострова, «Будинок з вежею» Єви Нейман і «Тринадцять місяців» Іллі Ноябрьова.
 
Вдруге на кінофестивалі Канна буде представлений Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».
 
Центральним заходом роботи української делегації на Міжнародному кінофестивалі Канна стане прийняття-презентація вітчизняного кіно на набережній Круазетт. Очікується, що урочистий прийом відвідають більше 300 учасників фестивалю Канн – режисерів, продюсерів, кінозірок і журналістів.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
33134
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop