Комітет з питань свободи слова дозволив письмове голосування та поїде у Крим вивчати повноваження Нацради щодо вживання мов

20 Березня 2008
6715
20 Березня 2008
11:27

Комітет з питань свободи слова дозволив письмове голосування та поїде у Крим вивчати повноваження Нацради щодо вживання мов

6715
Комітет з питань свободи слова дозволив письмове голосування та поїде у Крим вивчати повноваження Нацради щодо вживання мов
Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації вирішив створити нову робочу групу для розгляду законопроектів про внесення змін до Законів України «Про телебачення і радіомовлення» та «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» (щодо вживання мов), внесених народним депутатом Вадимом Колесниченком (Партія регіонів).
 

Народний депутат Олена Бондаренко (Партія регіонів), що доповідала з цих питань на засіданні комітету 19 березня, закликала підтримати законопроекти та рекомендувати Верховній Раді ухвалити їх за основу. Тим часом, на думку представників Блоку Юлії Тимошенко Андрія Шевченка та Олени Кондратюк, запропонований законопроект щодо змін  до ЗУ «Про телебачення і радіомовлення» є «піарним». Народний депутат Микола Баграєв, також представник БЮТ, запропонував, як і за V скликання, створити робочу групу, до якої увійде автор законопроекту, для розгляду пропозицій Вадима Колесниченка.

 

Остаточне рішення щодо змін до Закону «Про Національну раду…», щодо якого відбулась гостра дискусія між членами комітету. депутати приймуть після запланованого на наступний тиждень виїзного засідання комітету, на якому буде вивчено повноваження Нацради у сфері вживання мов у Криму.

 
Розгляд проекту Закну про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо заборони переривання трансляції кіно- та телефільмів рекламою та заборони рекламування тютюнових виробів і алкогольних напоїв) був знову перенесений на прохання його автора, народного депутата Нестора Шуфрича (Партія регіонів).
 
Також Комітет з питань свободи слова та інформації більшістю голосів підтримав процедуру письмового голосування. Категорично проти цього рішення виступила голова комітету Ганна Герман, яка вважає, що внаслідок цього депутати перестануть ходити на засідання. На думку Ганни Герман, письмово можна «висловлювати свою позицію з того чи іншого питання порядку денного, але в жодному разі не голосувати». Однак рішення було прийняте: голосувати письмово дозволили членам комітету, які з поважних причин відсутні на засіданні.
 
«Детектор медіа»
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6715
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду