«Телеглядацька асоціація батьків України» звернулася до уряду й Верховної Ради з вимогою пільг для створення дитячих фільмів

18 Березня 2008
6008
18 Березня 2008
15:26

«Телеглядацька асоціація батьків України» звернулася до уряду й Верховної Ради з вимогою пільг для створення дитячих фільмів

6008
«Телеглядацька асоціація батьків України» звернулася до уряду й Верховної Ради з вимогою пільг для створення дитячих фільмів
Вісімнадцятого березня Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» (ТАБУ) звернулася до Кабінету Міністрів і Верховної Ради України з вимогою терміново запровадити нову систему податкових пільг і грошових компенсацій для фільмів, розрахованих на перегляд дитячою аудиторією.
 
На думку членів асоціації, держава гукнула: «кохаймося», і забула про наслідки – чинна система оподаткування дитячих фільмів є неефективною та поглиблює кризу в гуманітарній сфері. Зокрема, у 2007-2008 роках, за інформацією Міністерства культури і туризму України, на широкий екран не вийшло жодної стрічки для дітей (із індексом «ДА» (дитяча аудиторія)). Наводимо текст звернення.
 
 
Співвітчизники!

Сьогодні в кожну оселю через телебачення, радіо, та інші ЗМІ входять жорстокість, насильство, розпуста. Ці прояви суспільної аморальності, не розрізняючи людей за віком та духовною силою, вповзають у свідомість, розростаючись подібно до ракової пухлини!

Наші діти, намагаючись походити на героїв сучасних серіалів, втрачають культуру поведінки та сором. Приклади легких заробітків та розкішного, повного тілесних втіх життя, призводять до того, що людина з раннього віку стає апатичною до праці та знань. Безсоромне ставлення до старості, вживання наркотиків, передчасний сексуальний досвід, зростання злочинності і злочинів, що скоюються з особливою жорстокістю, насильство в родинах – все це і багато іншого, у великій частині є плодами того впливу, який здійснюють, як на дитину так і на дорослого, засоби масової інформації.

Подружні зради, що призводять до розпаду родин – складових держави, зробились майже природніми явищами в нашому суспільстві, а в деяких випадках, в особі окремих громадян, знаходять навіть підтримку. Хоча, таким обмеженим суб’єктам слід було б знати, в яке пекло перетворюється дитинство малюка, який зростає на розвалинах родини. І цій проблемі нам потрібно зазирнути прямо в очі, де ми побачимо, як в телевізійних серіалах та художніх фільмах, наче перетасовування колоди карт, обмінюються членами подружжя їх головні герої, при цьому режисери все подають так, ніби так потрібно, так природно, так добре.

Майже ніхто з власників телевізійних, електронних, друкованих ЗМІ і творців інформаційних продуктів не задумується глибше грошового прибутку, яку психофізичну шкоду може нанести здоров’ю людини продукція, що порушує принципи суспільної моралі!

Громадянин, якщо тобі не хочеться жити в країні, для котрої насильство, порнографія, жорстокість стають буденністю, викажи свій протест проти аморальності відкрито! Не дай своїм дітям перетворитися в бездуховних покидьків, а нашій державі в будинок розпусти та притулок злочинців!

Телеглядацька асоціація батьків України
 
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6008
Читайте також
27.03.2007 15:46
для «Детектор медіа»
5 703
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду