Верховна Рада затвердила порядок висвітлення роботи першої сесії

23 Листопада 2007
0
9662
23 Листопада 2007
20:52

Верховна Рада затвердила порядок висвітлення роботи першої сесії

0
9662
Верховна Рада затвердила порядок висвітлення роботи першої сесії
Верховна Рада VI скликання затвердила порядок висвітлення своєї роботи, повідомляє РБК-Україна. За відповідну постанову проголосували 420 народних депутатів.
 
Національній телекомпанії України у дні пленарних засідань та проведення «Годин запитань до уряду» доручено забезпечити увечері на Першому Національному каналі, трансляцію інформаційної програми «Парламентський день» тривалістю 15 хвилин. Крім того,телекомпанії доручено щосуботи у проміжку між 18 та 23 годинами забезпечити трансляцію 45-хвилинної телепрограми за участю представників депутатських фракцій.
 
Національній радіокомпанії доручено транслювати у прямому ефірі пленарні засідання Верховної Ради та парламентські слухання, а також щочетверга транслювати 45-хвилинну телепрограмму за участю представників депутатських фракцій.
 
Апарату ВР доручено забезпечити трансляцію пленарних засідань парламенту на супутниково-кабельному телепарламентському каналі та в мережах кабельного мовлення, також доручено забезпечити виробництво інформаційної телепрограми «Парламентський тиждень», щотижневих теле- та радіопередач на НТКУ та НРКУ. Редакції газети ВР «Голосу України» доручено забезпечити постійне всебічне висвітлення діяльності парламенту, його пленарних засідань, роботи парламентських комітетів, а також депутатських фракцій в обсягах пропорційних їх чисельності та заходів, що проводяться у ВР.
 
«Я маю надію на те, що буде сформований досить сильний комітет з питань мас-медіа у Верховній Раді, який візьме під жорсткий контроль власне збалансованість і об’єктивність подачі інформації. І я маю надію, що ті керівники і телерадіокомітету, і Національної телерадіокомпанії, і Національної ради будуть нести відповідальність за ті обіцянки, які вони нам дали, коли гарантували, що не буде жодних відключень наших пленарних засідань у жодному регіонів. Я хотіла б сьогодні, щоб ми ще раз разом з вами вирішили про те, що у разі, коли будуть відключати в будь-якому регіоні трансляцію пленарних засідань з того чи іншого приводу: з політичних чи, як нам пояснювали ці керівники, з чисто економічних проблем – ці люди тут перед нами усіма повинні будуть відповісти за такі чини», - сказала, представляючи проект постанови, народний депутат Ганна Герман.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
9662
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду