10:42
Четвер, 28 Червня 2007

Канал «М2-Естрада» розпочав тестове супутникове мовлення

Канал «М2-Естрада» розпочав тестове супутникове мовлення

27 червня канал «М2-Естрада» (ЗАТ «Телеодин») розпочав супутникове мовлення у тестовому режимі. Про це повідомляє «МедіаБізнес» із посиланням на генерального продюсера ЗАТ «Телеодин» Валентина Коваля.

 

Канал мовитиме у тестовому режимі до кінця літа, а 1 вересня відбудеться його офіційний запуск. «Тестовим це мовлення можна назвати лише з технічного боку, - каже Валентин Коваль. – Поки що ми готуємось до встановлення нової 4-канальної ефірної апаратної, яку плануємо запусти до 1 вересня, і тоді канал М2 розпочне мовлення в режимі, який можна назвати «крейсерським». З погляду наповнення продукт, який ми піднімаємо на супутник, має вигляд, який ми уявляємо і в майбутньому на М2».

 

Мовлення ведеться на обладнанні, зібраному спеціалістами каналу, і сааме це, за словами пана Коваля, дає привід називати мовлення тестовим. «Ми тестуємо не стільки канал, скільки ефірний комплекс власної розробки, який дозволить у майбутньому швидко реалізувати плани створення нових каналів».

 

«МедіаБізнес»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6018
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop