«Молоде радіо» та берлінське «RadiJoJo» презентували спільний проект «Історія, яку ми живемо»

20 Січня 2007
10434
20 Січня 2007
22:41

«Молоде радіо» та берлінське «RadiJoJo» презентували спільний проект «Історія, яку ми живемо»

10434
«Молоде радіо» та берлінське «RadiJoJo» презентували спільний проект «Історія, яку ми живемо»

19 січня Хвиля української музики «Молоде радіо» (Київ) та RadiJoJo (Берлін) презентували спільний проект «Історія, яку ми живемо». Радіопрограма про життя молоді, соціальні проблеми, права людини, культуру й музику Німеччини та України створювалася спільною українсько-німецькою командою й виходитиме одночасно в ефірі обох радіостанцій.

 

19 січня у приміщенні Гете-інституту спільну українсько-німецьку радіопрограму презентували її продюсери Домінік Зоммер та Станіслав Шумлянський. Захід відбувся  наступного дня після початку виходу програми в ефірі «Молодого радіо». Співпродюсер проекту Домінік Зоммер, який спеціально прибув на київську презентацію з Берліна, розповів про те, як виник задум створити спільну радіопрограму з українським радіо. Німецький журналіст також поділився враженнями про берлінську презентацію проекту, що відбулася на місяць раніше, та про перші відгуки про неї у Німеччині.

 

Представляючи журналістам перший міжнародний проект «Молодого радіо«, директор радіостанції Станіслав Шумлянський наголосив на головній його особливості – програма має бути цікавою як для українських, так і для німецьких слухачів. «Програма «Історія, яку ми живемо» – про звичайних німців і звичайних українців, про їхні повсякденні проблеми і спосіб життя - саме такої інформації бракує як німцям, так і українцям, які оцінюють одне одного, керуючись стереотипами чи телекартинкою», - зазначив директор «Молодого радіо».

 

Заступник директора «Гете-Інституту» в Україні Вернер Вьолль високо оцінив спільний українсько-німецький проект та відзначив, що такий досвід паралельної роботи журналістів у Німеччині та Україні як єдиної команди є унікальним. Він висловив сподівання, що проект «Історія, яку ми живемо» стане поштовхом для створення подібних українсько-німецьких проектів у майбутньому, а також зміцнюватиме контакти між представниками молоді обох країн. 

 

Про інші українсько-німецькі проекти та поширення серед молодих українців інформації про Німеччину розповіли координатор проекту «Німецька спільнота» Аліса Чхаїдзе та голова Всеукраїнського об´єднання «Німецька молодь в Україні» Володимир Лейсле. 

 

Захід відвідало понад 30 журналістів київських, регіональних та іноземних ЗМІ.

 

Проект «Історія, яку ми живемо», було започатковано радіостанціями «Радіо ЙоЙо» з Берліна та «Молодим радіо» з Києва у квітні 2006 року.

 

Хвиля української музики «Молоде радіо» працює у форматі громадського радіо та популяризує сучасну українськомовну музику. Створена у квітні 2005 року. З квітня 2005 до травня 2006 «Молоде радіо» цілодобово мовило на частоті 69.68 МГц у м.Києві. Із травня 2006 існує як незалежна українська онлайн-радіостанція.

 

Радіо «ЙоЙо» (RadiJoJo) – перша німецька некомерційна станція для дітей. Виникла й мовить у Берліні, починаючи із 2003 року. Із травня 2005 року також мовить у Китаї.

 

За інформацією «Молодого радіо»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10434
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду