Фестиваль документального кіно "Український контекст" продовжиться понад програму

16 Листопада 2006
13981
16 Листопада 2006
10:45

Фестиваль документального кіно "Український контекст" продовжиться понад програму

13981
Фестиваль документального кіно "Український контекст" продовжиться понад програму

Закриття сезону фестивалю Днів документального кіно про права людини «Український контекст», яке організатори планували провести в Харкові, не відбудеться. Є замовлення з різних регіонів України про продовження фестивалю.
У Харкові фестиваль «Український контекст», що розпочався у Києві, мав би завершитися. Проте на прохання інших регіонів України (наприклад, Львова та Донецька) він триватиме до наступного року.
Як повідомляється, на фестивалі представлено 72 документальні фільми з 22 країн світу. Сюжети "підказує життя".Фестиваль не лобіює нічиї інтереси. Замовні фільми також не можуть стати його учасниками. Журі фестивалю — правозахисне. Критерій оцінювання — наскільки вдало розкрита тема прав людини.

Назву фестивалю «Український контекст» його директор Геннадій Кофман пояснює тим, що до програми фестивалю підбирають ті фільми, які «дивляться крізь призму проблем в Україні»: «Головна риса фільмів — вони мають художні переваги».

Євген Захаров, голова Української Гельсінської спілки, що є співзасновником фестивалю, впевнений, що найкраще про права людини говорять не сухі факти статистики та звітів, а саме мистецькі акції — конкурс плакатів, музики і, звичайно, кіно.

Кіно документальне має для цього багато можливостей, каже Захаров: «І зростання популярності цього фестивалю свідчить про те, що вибір був вірним».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
13981
Читайте також
31.03.2008 16:41
Николай Рашеев
для «Детектор медіа»
43 512
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду