Понад 60 інформаціних законопроектів будуть зняті з розгляду Верховної Ради

18 Квітня 2006
1
6691
18 Квітня 2006
16:24

Понад 60 інформаціних законопроектів будуть зняті з розгляду Верховної Ради

1
6691
Понад 60 інформаціних законопроектів будуть зняті з розгляду Верховної Ради
Понад 60 інформаціних законопроектів будуть зняті з розгляду Верховної Ради України. Про це повідомляє Інститут медіа права.

Відповідно до статті 90 Регламенту Верховної Ради України „законопроекти, не прийняті Верховною Радою попереднього скликання в першому читанні за основу, вважаються знятими з розгляду і не розглядаються Верховною Радою нового скликання”.

За оцінками Інституту Медіа Права таких законопроектів 63, з них лише один законопроект залишиться на розгляд Верховної Ради 5-го скликання, оскільки його було ухвалено у першому читанні – це проект Закону України „Про внесення змін до статті 23 Закону України "Про рекламу" (щодо реклами зброї).

Серед законопроектів, які залишилися поза увагою депутатів, і, як наслідок, будуть зняті з розгляду - 23 законопроекти щодо внесення змін до закону про рекламу, 7 проектів нових редакцій закону про мови в Україні, 4 проекти щодо внесення змін до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", декілька законів про внесення змін до Закону України "Про інформацію". Знімаються з розгляду і 3 законопроекти щодо моніторингу/перехоплення теле¬комунікацій: урядовий законопроект щодо моніторингу телекомунікацій (уряду Віктора Януковича) та два законопроекти про перехоплення телекомунікацій (Валерія Лебедівського та інших і Юрія Кармазіна та інших).

Також з розгляду будуть зняті такі документи як проект Закону про систему Громадського телебачення і радіомовлення України Левка Лук’яненка, проект Закону про Концепцію роздержавлення засобів масової інформації в Україні та проект Закону про Концепцію розвитку телерадіоінформаційного простору України Євгена Жовтяка, Проект Закону про захист професійної діяльності журналістів Василя Надраги, Проект Закону про корпоратизацію державних та комунальних засобів масової інформації Кирила Поліщука, Проект Закону про доступ до публічної інформації Тараса Стецьківа.


"Детектор медіа" за інформацією Інституту медіа права.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1
6691
Теги:
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
wtdtljt
6012 дн. тому
spanking chat lesbian spanking
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду