Інтернет-статті зможуть претендувати на Пулітцирівську премію
Автори і видання, які претендують на Пулитцерівську премію, зможуть представляти на суд журі не тільки ті статті, які були надруковані в друкованих ЗМІ, але і замітки з Інтернету, повідомляє The New York Tіmes.
Уперше нові правила будуть випробувані вже в 2006 році, коли будуть названі кращі журналісти і видання за 2005 рік. Дотепер матеріали з Інтернету враховувалися при визначенні переможця тільки в одній номінації – «За досягнення перед суспільством». В інших 13 категоріях опубліковані в Мережі статті в конкурсі не брали участь.
Зокрема в деяких номінаціях, наприклад «За кращий репортаж новин» або «За кращу фотографію новин», можуть брати участь навіть ті здобувачі, які публікуються винятково в Інтернеті. В інших номінаціях матеріали з Мережі будуть розглядатися на додаток до робіт, які з’явились на папері.
«Це дуже важливе нововведення, - говорить представник премії Сіг Гісслер (Sіg Gіssler). - Воно свідчить про зріст впливу Інтернету на журналістику, утім не можна недооцінювати і значимість традиційних носіїв, які як і раніше впливають на суспільство».
IMI
Читайте також:
Кореспондент New York Times Вальтер Дюранті приховував найбільший злочин людства
Присуждена очередная премия "За свободу прессы"
Анна Политковская удостоится Лейпцигской Медиа-премии
Чи буде в Україні своя «пулітцерівська премія» ?
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ