Мельниченко носив диктофон "під серцем", записав скрип пружин дивана і відмовився від грошей Пінчука

5 Грудня 2005
1007
5 Грудня 2005
11:22

Мельниченко носив диктофон "під серцем", записав скрип пружин дивана і відмовився від грошей Пінчука

1007
Мельниченко носив диктофон "під серцем", записав скрип пружин дивана і відмовився від грошей Пінчука
Екс-майор Микола Мельниченко наполягає на тому, що саме він особисто вів записи у кабінеті екс-президента Леоніда Кучми.

Про це він заявив на прес-конференції в понеділок.

За його словами, він носив диктофон "під серцем" і "власноруч ставив його під диван і забирав його звідти".

На доказ своїх слів він продемонстрував фрагменти записів з незрозумілими звуками, які сам Мельниченко охарактеризував "як скрип пружин дивану в кабінеті Кучми".

Мельниченко також спростував заяву екс-керівника Управління держохорони Сергія Кислова про те, що він не міг один заходити до кабінету Кучми.

В свою чергу Єльяшкевич заявив, що "дійсно Мельниченко заходив (в кабінет) не один, а з колегами". "На цих записах (фрагменти з незрозумілими звуками) ви можете почути, як Мельниченко тихо розмовляє з колегами", - пояснив він.

Після заяви екс-майора і Єльяшкевича присутні в зали представники Управління держохорони зробили спробу спростувати його заяву.

Так, полковник Володимир Косарев, який був заступником коменданта в адміністрації президента, коли там працював екс-майор, заявив:

"Коли Мельниченко був у нас, уявіть, як вони заходили. Одна людина була на дверях, Мельниченко заходив туди раз на три дні, а може й на тиждень. Заходить технічний персонал один раз на тиждень. У присутності моєї людини, вони оглядали кабінет. Скажіть, як він мін засунути під диван диктофон?" "Це перше, по-друге, дорогенький мій", – сказав він, дивлячись на Мельниченка, "ти мені не моргай тут як дівчині, а то він підморгує й посміхається".

На це Єльяшкевич сказав: "У Мельниченка є беззаперечні докази, що він записував власноруч Кучму, але в цей момент ті, хто боїться відповідальності за прикриття злочинів Кучми перебувають тут і намагаються не дати журналістам зрозуміти цінність цих доказів".

На запитання журналістів, чи записував він Євгена Марчука, Мельниченко відповів: "Розмови Марчука задокументовані, розмови Медведчука також задокументовані".

Мельниченко також сказав, що його намагалися підкупити екс-керівник Держуправління справами Ігор Бакай, перший помічник Кучми Сергій Левочкин і зять Кучми Віктор Пінчук.

За годину спілкування з журналістами Мельниченко розмовляв з журналістами приблизно хвилин десять. Весь інший час виступав Єльяшкевич. На всі незручні запитання він відповідав звинуваченнями на адресу журналістів, які їх ставили. Зокрема, Єльяшкевич звинувачував журналістів в слугуванні режиму Кучми.

Українська правда

Читайте також:

Проти Мельниченко в парламенті існує змова? Він ходив у ЦВК

Мельниченко официально пригласили на заседание парламентской ВСК

Російська преса про київський форум “Співдружності демократичного вибору” та про загадковий транзит Миколи Мельниченка через Москву

Завтра ЦИК рассмотрит вопрос о регистрации Н.Мельниченко народным депутатом

Мельниченко даст показания 5 декабря

Мельниченко в Києві п'є каву і спілкується зі слідчими

Следственная комиссия Рады допросит Мельниченко

Майору Мельниченко гарантируют безопасность, а он сам собирается принять участие в двух телепроэктах

Генпрокуратура не має претензій до Мельниченка. Він може бути викликаний туди як свідок

Мельниченко повертаєтсья в Україну?

На Мельниченка завели комісію
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1007
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду