Депутати розглянуть законопроекти про фінансування ЗМІ та звернення громадян до чиновників через Інтернет
Крім того, на засіданні Комітету розглядатиметься проект Закону „Про внесення змін до деяких законів України” (щодо створення додаткових умов для реалізації права на інформацію та використання для цього інформаційних комунікаційних технологій) (законопроект Л.Сергієнка та ін. № 7749).
Цей законопроект передбачає зокрема впровадження електронної форми звернення громадян, зокрема через офіційні веб-сайти відповідних державних органів, установ, а до органів виконавчої влади – також через єдиний веб-портал органів виконавчої влади і встановлюється заборона у відмові в прийнятті та розгляді звернення з підстави подання його у електронній формі.
Також народні депутати розглянуть проект Закону „Про захист здоров’я населення від шкідливих наслідків споживання пива та напоїв, що виготовляються на основі пива (законопроект № 8132), проект Закону „Про внесення змін до Закону України “Про порядок відшкодування шкоди, завданої особі незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду” (щодо оприлюднення рішень про реабілітацію особи) (законопроект № 8226).
ІМІ
Читайте також:
Ющенко ветировал закон о назначении и увольнении президентов НТКУ и Нацрадио
Ограничивая права СМИ на выборах, власть ограничивает права избирателей
Верховенство права, а не закону про вибори
Україна увійшла до трійки країн з найкращим розвитком національного законодавства щодо ЗМІ
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ