Депутати розглянуть законопроекти про фінансування ЗМІ та звернення громадян до чиновників через Інтернет

2 Листопада 2005
0
626
2 Листопада 2005
12:06

Депутати розглянуть законопроекти про фінансування ЗМІ та звернення громадян до чиновників через Інтернет

0
626
Депутати розглянуть законопроекти про фінансування ЗМІ та звернення громадян до чиновників через Інтернет
2 листопада на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації розглядатимуть Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” (щодо фінансування засобів масової інформації) (законопроект В.Кириллова № 8097). Про це повідомляє Інститут Медіа Права.

Крім того, на засіданні Комітету розглядатиметься проект Закону „Про внесення змін до деяких законів України” (щодо створення додаткових умов для реалізації права на інформацію та використання для цього інформаційних комунікаційних технологій) (законопроект Л.Сергієнка та ін. № 7749).

Цей законопроект передбачає зокрема впровадження електронної форми звернення громадян, зокрема через офіційні веб-сайти відповідних державних органів, установ, а до органів виконавчої влади – також через єдиний веб-портал органів виконавчої влади і встановлюється заборона у відмові в прийнятті та розгляді звернення з підстави подання його у електронній формі.

Також народні депутати розглянуть проект Закону „Про захист здоров’я населення від шкідливих наслідків споживання пива та напоїв, що виготовляються на основі пива (законопроект № 8132), проект Закону „Про внесення змін до Закону України “Про порядок відшкодування шкоди, завданої особі незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду” (щодо оприлюднення рішень про реабілітацію особи) (законопроект № 8226).

ІМІ

Читайте також:

Ющенко ветировал закон о назначении и увольнении президентов НТКУ и Нацрадио

Ограничивая права СМИ на выборах, власть ограничивает права избирателей

Верховенство права, а не закону про вибори

Україна увійшла до трійки країн з найкращим розвитком національного законодавства щодо ЗМІ
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
626
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду