Президент України провів зустріч з лідерами парламентських груп і фракцій,
Під час зустрічі обговорювалася політична ситуація в країні. Президент України поінформував про мотиви свого рішення відносно зміни керівництва держави. Віктор Ющенко наголосив, що конфлікти, які виникли між найвищими державними інститутами, негативно вплинули на ситуацію в Україні. «Ніхто не бажає конфліктів чи непорозумінь. Якщо вони виникають, я переконаний, зустріти їх слід чесно, мужньо, і дати абсолютно збалансовану, спокійну відповідь», – зазначив він.
На зустрічі також йшлося про формування нового уряду.
Президент України закликав парламент працювати на стабілізацію ситуації в країні та ефективно співпрацювати з новим урядом.
Читайте також:
Президент України підписав низку кадрових указів
Заява Президента України
Стенограма прес-конференціі Президента України
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ