Створено асоціацію незалежних регіональних видавців,

8 Вересня 2005
0
527
8 Вересня 2005
10:49

Створено асоціацію незалежних регіональних видавців,

0
527
Створено асоціацію незалежних регіональних видавців,
У Києві днями зареєстровано асоціацію «Незалежні регіональні видавці України» - АНРВУ . Вона об’єднала 20 лідерів газетного ринку з Вінниці, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Донецька, Запоріжжя, Мелітополя, Івано-Франківська, Луганська, Львова, Полтави, Кременчука, Рівного, Сум, Тернополя, Херсона, Хмельницького,Черкас, Чернівців, Феодосії. Загальний наклад газет АНРВУ сягає понад мільйон примірників.

Серед пріоритетних напрямків діяльності нової професійної асоціації – партнерство на рекламному ринку України, діяльність з активного залучення у регіональну пресу бюджетів національних рекламодавців, обмін досвідом між регіонами, спільні навчання, підготовка висококваліфікованих кадрів, участь у тренінгових програмах, стажування у колег за кордоном, проведення спільних соціологічних досліджень читацьких вподобань, організація ефективних систем розповсюдження преси, створення спільних інтернетресурсів, лобіювання інтересів регіональних видавців.

Вищим органом АНРВУ є Загальні збори, оперативне управління здійснює рада директорів із семи видавців. Виконавча дирекція асоціації незалежних регіональних видавців розташована у Києві за адресою: вул. Герцена, 7, кв.2, тел.: (044) 483 57 55, e-mail: sadova@voliacable.com


За інф. АНРВУ

Читайте також:

Загальні збори УАВПП проаналізували розвиток асоціації і переобрали керівництво

З 15 по 18 вересня у Львові відбудеться Форум видавців

УАВПП пропонує на розгляд видавничого співтовариства проект "Концепції реорганізації торгівлі пресою в Київському метрополітені"





LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
527
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду