Хорошковський - керівник наглядової ради акціонерів „Інтера”?

1 Серпня 2005
720
1 Серпня 2005
10:58

Хорошковський - керівник наглядової ради акціонерів „Інтера”?

720
Хорошковський - керівник наглядової ради акціонерів „Інтера”?
29 липня 2005 року відбулося засідання Правління АТЗТ «Українська незалежна ТВ-корпорація» (телеканал «Інтер»).

На порядку денному засідання стояли питання подальшого розвитку телеканалу «Інтер», було розглянуто ряд інвестиційних пропозицій, зокрема, в галузі телевізійного виробництва.

За ініціативою акціонерів Правління розглянуло пропозиції щодо скликання позачергових загальних зборів акціонерів, а також ряд інших питань діяльності компанії.

На посаду керівника Наглядової ради акціонерами внесена кандидатура відомого українського бізнесмена Валерія Хорошковського. Відповідні пропозиції будуть розглянуті на найближчих зборах акціонерів.

За словами голови Правління АТЗТ «Українська незалежна ТВ-корпорація» Влада Ряшина, програма подальшого розвитку телеканалу «Інтер», представлена Правлінням, знайшла підтримку в акціонерів.

За інформацією прес-служби „Інтера”
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
720
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду