15 тисяч євро для журналістів - за свободу слова та права людиниIMI

23 Червня 2004
800
23 Червня 2004
18:40

15 тисяч євро для журналістів - за свободу слова та права людиниIMI

800
15 тисяч євро для журналістів - за свободу слова та права людиниIMI
Австрійське представництво “Репортерів без кордонів” оголошує конкурс для журналістів з країн-сусідів ЄС. Премія за внесок в журналістику та заохочувальний приз присуджуватиметься професіоналам молодше 40 років за матеріали у друкованій пресі, телевізійні матеріали, та радіо-нариси на теми, пов’язані з проблемами свободи слова та прав людини.

Свобода слова та права людини, а також розмаїття поглядів - основа кожної демократії. Ці принципи гарантуються статтею 19 Конвенції по прав людини ООН та Європейською Конвенцією захисту прав та основних свобод людини. Інформація, свобода слова та розмаїття позицій є фундаментальним правом, за яке людство бореться упродовж цілої епохи.

До складу журі входять Фреймут Дюв, колишній представник ОБСЄ з питань свободи слова, Крістін фон Коль, експерт по Центральній та Східній Європі, Моніка Нагле-Вітгенштейн, президент асоціації “Письменники в тюрмі” (Стокгольм), Єва Новітні, посол США в Австрії, Альберт Роан, колишній генсек австрійського міністерства іноземних справ.

Журналісти мають надсилати оригінали матеріалів та їх англійський переклад.

Остаточний строк для надання матеріалів – 15 вересня 2004 року. Церемонія нагородження відбудеться в січні 2005 у Відні. Розмір цієї нової щорічної премії – 15 тисяч євро.

HREF="imi.org.ua">IMI
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
800
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду